Úvod ZDRAVÍ Hubnutí Přejedli jste se? Vyzkoušejte tento domácí nápoj, který spálí až 50% kalorií...

Přejedli jste se? Vyzkoušejte tento domácí nápoj, který spálí až 50% kalorií sám


Znáte to … Někdy přijde na člověka doslova „vlčí hlad“, při kterém je schopen sníst vše, co doma najde. Častokrát tento čin později litujeme, protože jsme zbytečně přijali do těla množství kalorií, čemuž se právě snažíme vyhýbat. Pokud se tak stalo, nezoufejte, máme pro vás výborný domácí recept, který dokáže spálit až 50% přijatých kalorií, a to jen pomocí dvou ingrediencí.

Tento zázračný drink je tvořen pouze ze dvou složek, a to z grapefruitu a jedné lžíce medu. Příprava je zcela jednoduchá. Nejprve překrojte grep na dvě půlky a vnitřní dužinu vyberte pomocí lžičky. Vložte je do mixéru spolu s jednou polévkovou lžící medu. Tyto dvě věci zamixujte pořádně dohromady a vznikne vám výživný tekutý drink. Poslední krok je už jen vypít ho. Doporučuje se pít po obědě, nejlépe dvacet minut po jídle. Je schopen spálit až polovinu získaných kalorií.

Tato směs obsahuje dva užitečné prvky:

Pektin, který přispívá k účinnému vylučování přebytku špatného cholesterolu (je dokázáno, že pokud bychom jedli čerstvý grapefruit každý den, cholesterol by se nám mohl snížit až o 15,5%).

napojpadekalorii2

 

Lypoken, který pomáhá bojovat s toxiny a škodlivými látkami v těle.

napojpadekalorii1

 

 

Grapefruit je známý jako zázračná potravina, protože je vhodný opravdu na všechno. Podporuje trávení, spalování tuků, chrání tělo před škodlivými látkami a posiluje imunitu. Dokonce obsahuje složky, které dokáží bojovat proti některým typům rakoviny. Je plnohodnotný antioxidant a má silné antibakteriální účinky. Je to velmi zdravá a výživná potravina, a tak, jako všechny citrusy, je bohatý na vitamin C, obsahuje vitamíny A, B, D, E a prvky jako vápník, fosfor, hořčík, mangan, zinek, měď a železo. Doporučujeme ho tedy určitě přidat do každodenního jídelníčku.

napojpadekalorii

Dávejte si však pozor, grapefruit je silně kontraindikován z mnoha léky, protože znásobuje jejich vstřebávání z trávicího traktu. Pro jistotu se podívejte do letáku, pokud užíváte silné léky na vysoký krevní tlak, cholesterol, antidepresiva či léky na rakovinu, zda vedle nich můžete toto ovoce konzumovat.
loading...

Kam dál?