Prdnete si před svým přítelem? Zdá se, že byste měli. Podle známé psycholožky je to klíč k trvalému vztahu…


Myslíte si, že je to úžasné zjištění? Prdnutí, věc, které se snažíte tak zběsile vyhnout před ostatními lidmi, zejména vaším partnerem, může být skutečně prospěšná pro váš vztah.

Možná se divíte, jak je to možné, ale čtěte dál..

Mnoho z nás se pravděpodobně pokouší před svým partnerem ukázat v tom nejlepším světle, přesvědčit ho o tom, že jsme mi ti praví.

To neznamená, že se jenom vyhýbají tomu, aby nevypustili jednoho „prda“, ale také aby vykonávali mnoho dalších běžných každodenních činností.

Trvalý vztah se však vytváří na upřímnosti a důvěře, a toho můžete dosáhnout i tím, že jste přirození, jak jen můžete.

To dokonce potvrzuje i Leah Decesare ve své knize Naked Parenting, kde vysvětluje tajemství rodičovství a jak si udržet trvalý vztah.


Co říká spisovatelka a psycholožka Leah Decesare na prdění před vaším partnerem:

Autorka popisuje okamžik, kdy si poprvé prdla před svým manželem. Ve skutečnosti si její manžel pamatuje přesně tento okamžik, i když to bylo před více než 20 lety. Je zřejmé, že v danou chvílí, první na co pomyslel, když slyšel její prd: „S touto ženou se chci oženit.“

Cítil se blíž než kdy jindy a věděl, že s ní bude navždycky. Vychutnal si skutečnost, že ho nechala vstoupit do jiného osobního prostoru. V okamžiku, kdy přešla přes tuto „prdící čáru“, se její manžel cítil svobodně, že si bude moci také jednoho vypustit, když to na něj přijde.

POKRAČOVÁNÍ O PRDĚNÍ NA DALŠÍ STRÁNCE ➔