Úvod DOMÁCNOST Pravděpodobně jste již tento sprej viděli v obchodech … příště si ho...

Pravděpodobně jste již tento sprej viděli v obchodech … příště si ho už určitě KOUPÍTE. TYTO geniální TRIKY dokáže v každé domácnosti


V naší domácnosti se nachází mnoho prostředků na čištění, mytí, opravu a podobně. Každý by si přál, aby všechny tyto úkony dokázal udělat jediný prostředek.

Ve skutečnosti existuje univerzální čistič, který zvládne několik problémů a jmenuje se WD-40. Je to olejový sprej, který byl dříve k dispozici pouze v průmyslovém sektoru a nyní si ho můžete koupit téměř v každém supermarketu. To, jak a kde ho použijete, si přečtěte níže.

sprej1

 

 
univerzální sprej

čistič skvrn
Snadno odstraňuje skvrny z koberců. Stačí, když malé množství nastříkáte na postižené místo a po minutě jej přetřete čistým hadříkem. Je vhodný pro všechny „zarostlé“ textury.

sprej2

Odhání hmyz a ptáky

Pokud nemáte rádi holubi a jiné ptactvo,
které vám narušuje váš životní prostor,
nastříkejte sprej na jejich místo výskytu.
Ptáci nemají rádi tento zápach a už vás
více nebudou otravovat.

V případě, že nechcete, aby se vám osy
usidlovali v podkroví, vystříkejte
všechny tato osamělá a tichá místa.
Takto se ochráníte před případnou
invazí. Se sprejem se zbavíte i švábů
a pavouků.

sprej3

 

 
impregnace obuvi
Naneste WD-40 na boty, vyčkejte několik minut, aby se vsákl a zbytky otřete papírovým ubrouskem. Vaše boty budou chráněny před vlhkem, deštěm, sněhem a podobně. Zejména v zimě je to velmi užitečné, když jsou cesty posypané solí. Tato metoda však není vhodná pro semišovou a textilní obuv.

sprej4

Odstranění zbytků lepidla
Pokud jste si z koupené věci chtěli sundat nálepku a nepodařilo se vám to tak, jak jste si představovali, nastříkejte na místo WD-40, přetřete houbou a je to! Sprej se snadno rozpustí a zbytky po etiketě, nebo lepidle dokáže odstranit téměř bez stopy.

sprej5

 

 
nemrznoucí směs
Běžný smrtelník nedokáže ovlivnit počasí ani zrušit zimu, tedy alespoň prozatím. Proto byste si měli na okna svých automobilů nastříkat vrstvu WD-40, po které budou čisté a ochráněny před mrazem.

sprej6

čištění usazenin

Na pultech je množství různých
prostředků na odstraňování vodního
kamene a jiných usazenin. nastříkejte
trochu WD-40 na stěny záchodové mísy,
do sprchového koutu nebo na
obkladačkami. Přetřete povrch placenou
utěrkou a usazeniny či nečistoty se u
vás tak brzy neobjeví.

sprej7

 

 
obnova nůžek
Po uplynutí nějakého času se rez a nečistoty začnou usazovat i na závitech nůžek. Naneste sprej na řezný povrch nůžek a budou stříhat, jako byste je právě koupili.

sprej8

čisté stěny
Nezbytná věc pro ty, kteří mají doma malé děti a všelijaké kreslicí pomůcky. I v tomto případě vám na pomoc přichází WD-40. Nastříkejte ho na pokreslené stěnu a setřete suchým hadříkem. Mějte však na paměti, že může zanechat mastné skvrny, proto je vhodný pouze na lesklé povrchy.

sprej9

Pomůže s prstenem
Naše těla mají schopnost nabírat nebo snižovat na svém objemu a vy najednou v jeden pěkný slunečný den zjistíte, že si už prsten nemůžete dát dolů. Pár kapkami si promažte prsty a prsten půjde pryč bez bolesti a nadměrného úsilí.

sprej10

 

 
odstranění žvýkačky

Přestože se tato situace nestává často, v
skutečnosti se dokáže proměnit na
noční můru. Přilepena žvýkačka se z

vlasů vytahuje těžko, ale existuje
řešení! Jednoduše na ně nastříkejte
WD-40 a chraňte si oči a dýchací cesty.
Po krátké době se žvýkačky vyčeše
venku bez problémů.

sprej11

S tímto multifunkčním prostředkem vyřešíte řadu problémů ve vaší domácnosti. Ujistěte se, že o něm řeknete i svým přátelům!
loading...

Kam dál?