Práce, láska, rodina, zdraví nebo finance? Věštkyně nám prozradila co nám přinese rok 2019!


Odhalíme vám velký horoskop na rok 2019. Prozradíme vám všechno o práci, rodině, zdaví, financích i lásce. Připravte se na všechny nástrahy příštího roku a těšte se z toho, co vás čeká.

Beran

21. 3. – 20. 4.

Pro rok 2019 vám vesmírná aréna připravuje velmi zajímavý turnaj, ve kterém se rozhodně nudit nebudete, spíše naopak. Jste akční a soutěživí, tudíž se v tomto období cítíte jako ryba ve vodě, tento nebeský match vám garantuje skvělé skóre! Dominantou roku je odchod významného hráče, Uranu, z vašeho hracího pole, což pro mnohé z vás značí velkou úlevu. Jeho problematická konjunkce totiž byla, a ještě do února je, semeništěm nestability a neočekávanost. Možná se tedy divit, že mu s radostí zamáváte na rozloučenou? Za to velkorysý Jupiter se hodlá svým Trigon vašich znamení přímo zaskvět! Přihrává vám, kde může a otevírá dveře k úspěchu, lepšímu společenskému postavení a celkovému nadšení. Faktem však je, milí ohniváci, že si vše musíte tvrdě zasloužit. Saturn, jak přísný rozhodčí, lelkování netoleruje, však na druhou stranu jsou jeho lekce velkým přínosem – vaší vůli vybrousí do dokonalosti jako diamant!

Pro vás, zanícené bojovníky za své přesvědčení, se jeví tento rok již od samého počátku jako velmi aktivní. Jupiter, signifikátor rozmachu a optimismu, vás má pěkně – na mušce a podporuje vás v cestě za štěstím. Jedná se o nejlepšího mecenáše, jakého si jen můžete přát! Především vás, zrozenci 2. dekády (1.4. – 10.4.) A 3. dekády (11.4. – 20.4), čekají nové obzory objevované především delšími poznávacími cestami a studiem. Mnohem snadněji nyní získáváte sympatie ostatních, s jejichž pomocí se vám otevírají cesty k dalšímu rozvoji. Apropo, silný vliv vašeho vládce Marsu k tomuto výrazně přispívá, jako by vás také mohl nechat na holičkách? Jeho snahou je dopovat vás dostatkem fyzických i duševních sil, abyste mohli žít spokojený život – máte od něj požehnání k vytvoření své vlastní zahrady Eden! V lednu a únoru rovněž kulminuje vliv Uranu, který se po své dlouhé návštěvě loučí s vaším znamením a u mnoha z vás nastává průlom v dosavadním myšlení. Pokud jste ještě neprovedli důležité změny vedoucí k vaší větší svobodě, cítíte, že je nejvyšší čas. Vesmír napovídá, že v tomto směru jste favorizován zejména vy, kteří patříte 3. dekádě Baranov (11.4. – 20.4), a můžete si být jisti, že následující úleva je nepopsatelná. Jarní měsíce jsou pak mnohem klidnější a oddechovější, přičemž navíc dostáváte hvězdný bonus – přízeň láskyplné Venuše. Toto období, stejně tak jako to letní, slibuje hodně radosti, dobrodružství a požitků – Afroditin nápoj nebes je velmi lahodný! Avšak jak signalizuje kvadratura tvořena Saturnem, není nutné s ochutnávkou přehánět a mnohem prospěšnější je zůstat nohama na zemi. Tento mocný mentor uznává železnou disciplínu a střídmost, a to jak v osobním, tak v profesním životě. Berani 2. dekády (1.4. -10.4.), Zbystřili jste nad těmito řádky? Pokud ano, je to OK, protože náročnější profesní oblast má být prioritně vaší parketou. Máte však dostatečně tvrdé rohy, abyste vše zvládli!

Láska a vztahy

Jak k většině věcí ve svém životě, přistupujete ik lásce svým ohnivým způsobem – s vášní a intenzitou. Neradi chodíte tzv. Kolem horké kaše, jste přímí a nehodláte to zakrývat maskou uhlazenosti, koneckonců proč byste to měli dělat? Jste přece zrozenci živlu ohně, lidé činu, a ne typ Toma Jonese s jeho zjemnělostí, saténovými župany a salonky – z toho vám naskakuje spíše husí kůže! Váš úžasný láskyplný drive v tomto roce výrazně podporuje Jupiter a pokud navíc patříte 2. (1.4. – 10.4.) A 3.dekádě (11.4. – 20.4.), Těšte se na gejzíry spontánnosti, super prožitků a milostných dobrodružství. Vesmírná lady Venuše zažehnává hned v lednu svou pochodeň lásky a dává znamení, že vaše srdce má zaplanout především na delších cestách nebo při situacích spojených s vyšším vzděláním. Nelekejte se, milí Berani, nemusí jít zrovna o Oxford univerzity, mnozí si vystačíte s klasickou místní knihovnou nebo studijním cestovními. V kurzu se také mohou cizinci – je vám přáno objevit své vlastní Eldorádo! Vůbec nejkouzelnějším obdobím je pro vás v tomto roce poslední dekáda dubna a květen, respektive jeho první polovina. Není nouze o romantiku a krásné večery spojené s květinami, lahodnou lahví vína či exotickou večeří. Avšak co se týče negativ, hvězdy varují před přílišnou lehkomyslností, Seznamka či například chatováním. Láska by pak mohla rovnat těkavých teplu trysek hořáků, a to by byla škoda.

Šťastný měsíc: leden
Nepříznivý měsíc: červenec, prosinec

Práce a finance

Rok 2019 představuje zvýšenou touhu po profesním rozmachu a kariérním postupu, nicméně nedá se říci, že půjde právě o jednoduchou cestu. Tato expanze může způsobit, že se nadměrně přeceňuje, a přitom vám mnohým schází konkrétní cíl. Jupiter v trigona vašich znamení sice znatelně zvyšuje váš optimismus, avšak může nezdravě nafouknout váš pocit vlastní důležitosti. Zejména vy, zrozenci 2. dekády (1.4. – 10.4.), Dávejte pozor, abyste se tzv. Nenaparovali v tmách, a přitom se domnívali, že váš dům je bohatě osvětlen! Měsíce leden a červen patří mezi nejvíce zkouškový čas, přičemž jste nuceni mnohé přehodnotit. Zřejmě se nevyhnete vyzkoušení některých inovativních postupů, což platí hlavně pro leden a pro 3. dekádu znamení (11.4. – 20.4.). V této době můžete být obzvláště neklidní a rozpolcení, eliminovat nadměrné zatížení je pro vás naprosto nezbytné – jinak zasáhne jako blesk Uran, přinášející nečekané zkraty. Kdo by o to stál? Pokud se budete řídit zdravým rozumem, dočkáte se naopak řady příležitostí. Zejména na vás, kteří podnikáte, mají políčeno větší zisky, můžete spolupracovat se zahraničím, a dokonce nabídnout vysoce placenou práci, Jupiter není ve finále žádná držgrešle! Celkově planetární vládci odkazují, že úspěch může sice přijít později, ale jeho příchod je jistý.

Šťastný měsíc: průlom duben / květen
Nepříznivý měsíc: říjen, červenec

Domov a rodina

V oblasti rodinných vztahů panuje skvělá atmosféra, jejíž start udává hned od ledna láskyplná Venuše. Tato hvězdná dáma je přímo kouzelnice na soulad a harmonii, buďte si jisti, že z vašeho domácího zázemí vytvoří blahodárnou oázu! Favorizován jste hlavně vy, kteří patříte do 2. a 3. dekády Baranov (1.4. – 10.4. A 11.4. – 20.4.), Přičemž optimistický Jupiter, Guru radosti a užívání si života, slibuje nesčetné rodinné aktivity. Vaše rodina, příbuzní i přátelé oplývají vstřícností a snahou podílet se s vámi na různých druzích zábavy, ačkoli by někdy vyznívala i trochu výstředně. Důležitou roli může v tomto roce sehrát váš strýc nebo teta, zejména pokud jsou v zahraničí, mohou být zdrojem nějakého štěstí nebo vás obdařit dárkem, kterého byste si měli nesmírně vážit, nechte se překvapit! Přirozeně jsou signalizována i období, kdy se objeví mráček a jedním z takových období je červenec. Bručoun Saturn se zaměřuje zejména na vás, zrozenci 2. dekády (1.4. – 20.4.), A naznačuje možné problémy či bloky v spojitosti s matkou nebo situací ohledně jejího zdravotního stavu. Merkur s Venuší moc aplausu nepřidávají, však žádné obavy, jste stavění na to, abyste vše nakonec zvládli!

Šťastný měsíc: leden, duben
Nepříznivý měsíc: červenec, prosinec

zdraví

Vaší prioritou je bodovat a pracovat na fyzičce tak, abyste vždy mohli stát na tom nejvyšším stupínku – ve své fyzické zdatnosti zbožňujete prvenství, uznáváte? Hvězdy naznačují, že v tomto směru máte v roce 2019 vcelku dost práce. Při sebemenší zahálce se totiž chystá Saturn každou chvíli trousit potíže, přičemž jeho doménou jsou problémy pohybového aparátu a bloky v trávicím traktu. A jak ho nejlépe klepnout po prstech? Super prevencí je pravidelný cvičební režim a nutričně vyvážená strava, žádná velká věda, milí Berani! Vyvarujete se potravinám, které mohou škodit vašemu organismu, jako například příliš kořeněná jídla. Pokud patříte k těm, co trpí cukrovkou, je nutné mít přísnější kontrolu nad dietou – jakýkoliv odklon od předepsané stravy může mít nepříjemné následky. Co se týče nejslabších měsíců, patří k nim 2. polovina května a červen, tedy jde o lákadla léta, buďte obezřetní. Přílišné přehánění v požitcích se nevyplatí ani na konci roku, zde zbystřete především vy, zrozenci 1. dekády (21.3. – 31.3.)! Favorizován je hlavně prosinec, kdy Jupiter svou kvadraturou varuje i před zbytečným riskováním. Adrenalin tedy hoďte touto dobou stranou, úrazy totiž čekají mlsně na svou příležitost. Malou nápovědou je, že nejvíce ohrožena je hlava a kolena.

Šťastný měsíc: 1. polovina července
Nepříznivý měsíc: červen, říjen

Další ZNAMENÍ najdete na další straně