Úvod ZDRAVÍ Rady POZOR ŽENY! Nikdy více nejezte tuto část kuřete!

POZOR ŽENY! Nikdy více nejezte tuto část kuřete!


Tento příběh byl poslán jedním z našich čtenářů, ale udržíme ho v anonymitě na přání! Je důležité, že víte, že se jedná o skutečný životní příběh a přečtěte si tento článek pro více informací o tomto varování:

„Jedna moje přítelkyně nedávno měla cystu ve svém lůně a podrobila se operaci jejího odstranění. Odstraněná cysta byla naplněna tmavě obarvenou krví. Všichni doufali, že by se zotaví po poměrně banální operaci, ale byla ve velmi špatném stavu. Dala si recidivu několik měsíců po operaci. Šla ke svému gynekologovi na konzultaci. Během konzultace, doktor položil otázku, po níž zůstala zmatená. Zeptal se, jak často konzumovala kuřecí křidélka a ona odpověděla že pouze občas a přemýšlela, jak asi mohl vědět její stravovací návyky. „

 

 
Mnoho odborníků po celém světě tvrdí, že kuřata mají injekčně steroidy, aby urychlily svůj růst, aby mohly být uspokojeny potřeby společnosti. Tato potřeba je nic jiného než potřeba jídla.

Kuřata mají injekčně steroidy v hrdle nebo křídlech. Proto je v těchto částech kuřete nejvyšší koncentrace steroidů.

Měli byste také vědět, že tyto steroidy mají strašné účinky na tělo, protože urychlují růst. Mají ještě nebezpečnější dopady na ženy, protože můžou způsobit změny v hormonech, což vede, že ženy jsou více náchylné k růstu cysty v děloze a prsou.
loading...

Kam dál?