Pouze 2-lžíce denně a zbavíte se veškerého břišního tuku! Zdravě, jednoduše a rychle!


Proč se vám hromadí tuk na určitých částech těla je způsoben mnoha faktory, jako je genetika, hormonální změny, ale i stárnutí a neposlední řadě životní styl.
Přebytečný břišní tuk zvyšuje riziko kardiovaskulárních onemocnění, cukrovky a i rakoviny. Chcete-li se zbavit břišního tuku, musíte spálit více kalorií, než jich přijmout jídlem apod.

Zde je jeden jednoduchý návod co budete potřebovat

– 125 g křenu
– 3 citronů (před použitím, je umístíte do nádoby naplněné vodou a PL octa a nechte jej po dobu 10 minut, aby spláchl pesticidy)
– 3 lžíce medu

Mnoho potravin vám může pomoci spálit břišní tuk zvýšením metabolismu a odstraněním nahromaděného tuku z vašich buněk. Zdravá strava a aktivní životní styl jsou velcí nepřátelé břišního tuku. A které potraviny rozhodně při této změně nevynechat?

1. Grapefruit
Grapefruit ohromně pomáhá pálit břišní tuk. Toto citrusové ovoce je bohaté na vitamin C, který může posílit váš imunitní systém, zvýšit metabolismus a ředí i tuky. Další užitečné ovoce bohaté na vitamín C jsou limetky, citrony, mandarinky a pomeranče.


2. Mléčné výrobky
Přidání mléčných potravin do denního jídelníčku vám může také pomoci spálit břišní tuk. Ptáte se jako, když mlíčko a sýry samy o sobě obsahují dost tuku? Výzkumy dokazují, že nedostatek vápníku vyvolává v organismu uvolňování kalcitriolu, což je hormon, který ukládá tuk v těle.

3. Chilli
Chcete-li spálit břišní tuk, přidejte do jídla chilli. Toto pikantní koření obsahuje kapsaicin, což je chemická sloučenina, která zvyšuje metabolismus, podporuje hubnutí a zvyšuje hladiny energie. Podle odborníků mohou potraviny bohaté na kapsaicin spalovat kalorie až 20-minut po jídle!


DALŠÍ RADY NA DALŠÍ STRÁNCE ➔