Poté, co zemřela na rakovinu, manžel zveřejnil její dopis na rozloučenou, který je vtipný a zároveň srdcervoucí!


Heather McManamy posílá dopis ze záhrobí. Této skvělé matce byla diagnostikována rakovina prsu již v roce 2013. Dnes, ve věku 36 let zemřela. Předtím však svého manžela seznámila s listem, který má zveřejnit na Facebooku.

Heather požádala lidi, aby její dceři připomínaly jak moc ji milovala (a možná zveličovali jaká byla cool). Požádala nás, abychom si cenili každý jeden den života a vytěžili ze strastiplné cesty života vše, co se dá.
dopissmrt1

Toto je příspěvek zveřejněn manželem Jeffem jménem Heather:

Ahoj všichni, zveřejňuji tenhle příspěvek v ménu mojí milované manželky. Toto jsou její slova. Hodně lásky všem!

Takže… mám dobrou zprávu i zlou zprávu.
Zlá je tak, že jsem mrtvá. Dobrá zpráva je, že když tohle čtete , vy určitě mrtvý nejste! (pokud nemají v posmrtném životě wifi)
Ano je to zlé, avšak jsem šťastná, že jsem přežila život plný lásky, radosti a s úžasnými přáteli. Jsem šťastná, že můžu říct, že ničeho nelituju a žila jsem svůj život naplno. Miluju vás všechny a děkuju za krásný život!

Bez ohledu na to, jaké náboženství vyznáváte, jsem ráda, že ho máte. Respektujte všek, že my nejsme věřící. Prosím neříkejte Brianne, že jsem v nebi. Pro ní to může znamenat, že jsem si vybrala být někde jinde a opustila jsem jí. Ve skutečnosti jsem udělala všechno možné a nemožné aby jsem s ní mohla být. Prosím, nepleťte jí a nechte jí přemýšlet. Nejsem v nebi. Jsem tu. Né však už v těle, které se proti mě postavilo. Moje energie, láska, dcera, ty úžasné vzpomínky.
Všechno je tu s vámi. Prosím nevzpomínejte na mě s lítostí a smutkem. radujte se z toho, že jsme se střetli a že ten čas byl skvělý. Nenávidím, jak lidé kvůli mě smutní.

Bezhraničně však miluju lidi rozesmívat, proto se nepozastavujte nad tragédií osobu a mojím koncem, těšte se ze zábavy, kterou sme spolu prožili. Prosím řekněte Brianne jak velmi jí miluju a jak jsem na ní hrdá a jak hodně i budu dále! Nic víc jsem nemilovala jak to, být její maminkou. Každý moment s ní byl šťastný, nevím si představit život bez ní!


Důležité je, že jsem byla neuvěřitelně šťastná, že jsem mohla strávit dekádu s láskou mého života a mém nejlepším přítelem Jeffem. Se skutečnou láskou a spřízněnou duší, která existuje. Každý den byl plný veselosti a lásky po boku Jeffa.
Je to nejgeniálnější manžel na světě! Co všechno co jsem s rakovinou přežila, nikdy nezaváhal i když hodně lidí by uteklo. Dokonce i v nejhorších dnech sme našli důvod na úsměv.
Miluju ho víc než svůj život a skutečně věřím, že takováhle je vyjímečná a bude trvat věčně. Čas je na tomhle světě nejvzácnější a sdílení mého života s Jeffem je něco, za co jsem neskutečně vděčná.
Miluju tě Jeff. Věřím že nádhera jakou je Brianne nám vnesla do života ještě více lásky, což je krásné! Je zdrcující říct ,,Sbohem,, Je to jen z poloviny tak smutné pro vás jako pro mě! Zlomilo mi to srdcem, protože poslední věc, kterou jsem chtěla je udělat vás smutnými!

Přátelé, miluji vás a děkuji vám za za nejúžasnější život. Děkuji všem skvělým lékařům a sestřičkám, kteří se o mě výborně starali. Nepochybuji o tom, že celý tým mi umožnil stále přežít co možná nejlepší den. Z celého srdce přeji mým přátelům zdravý život a věřím, že prožijete stejnou vděčnost za každý den jako já. Pokud půjdete na můj pohřeb, otevřete bar, na který bych byla pyšná. Zpívejte „Keg on My Coffin“ a tancujte za mě na baru. Oslavte krásu života skvělou párty, protože to bych přesně chtěla a věřím, že najdu způsob jakým tam budu s vámi (víte jak nesnáším nebýt tam, kde je zábava). Těším se jak vás budu pronásledovat, takže toto není celkové sbohem, jak se může zdát. Prosím, udělejte mi laskavost a nechte si pár minut každý den na zamyšlení, jaký křehký je tento život. Nezapomeňte na to, že každý den je důležitý.