Úvod KRÁSA A MÓDA Pomocí tohoto domácího receptu se navždy zbavíte stařeckých skvrn na rukou, obličeji...

Pomocí tohoto domácího receptu se navždy zbavíte stařeckých skvrn na rukou, obličeji a dekoltu


Stárnutí je přirozené. Přináší nám zkušenosti, zážitky s dětmi, později s vnoučaty, ale někdy spolu se stárnutím přicházejí i tzv. stařecké skvrny. Ty mohou být způsobené slunečním zářením, ale i hormonálními změnami.

Pigmentové skvrny se objevují zejména na rukou, dekoltu a na obličeji. K jejich vzniku přispívá i nedostatek vitamínů, genetické predispozice, či dokonce i onemocnění jater.

stareckeskvrny1

 

 
Obecně platí, že stařecké skvrny nejsou hrozbou pro zdraví, ale jedná se spíše o kosmetický problém. My v redakci jsme se dopátrali k skvělému domácímu receptu, který vás viditelných skvrn zbaví, a to dokonce docela účinně.

Na přípravu budete potřebovat pouze dvě věci a kúru můžete absolvovat v pohodlí domova. Není nic lepšího, než využít to, co nám matka příroda poskytuje.

Budete potřebovat:

červenou cibuli

jablečný ocet

postup:

Cibulku nařežeme na menší proužky.

stareckeskvrny2

 

 
Následně cibuli vložíme do mixéru a přidáme jablečný ocet. Přidejte cca 1 dcl, podle množství cibule. Celou směs dobře rozmixujte dohladka.

stareckeskvrny3

Pomocí vatového tampónu si tekutinu aplikujte na pigmentové skvrny. Postup můžete opakovat jednou denně, případě i více, podle potřeby. Již po 2 až 4 týdnech aplikace budete vidět skvělé výsledky. Vaše pokožka získá opět jednotnou barvu a stařecké skvrny postupně vyblednou.

stareckeskvrny4
Pokud máte extrémně citlivou pokožku, tuto kúru vám nedoporučuji resp. se raději poraďte se svým kožním lékařem.

I když je tato kúra skvělá, lépe uděláte, pokud budete stařecké skvrny řešit preventivně, ještě předtím, než se vyskytnou. Jejich vzniku předejdete každodenní péčí o pleť a používáním ochranného faktoru, pokud jste na slunci. Ruce je třeba mazat pravidelně, každý den a popravdě, slunci je lepší se vyhnout.
loading...

Kam dál?