Úvod ZE ŽIVOTA Dojemné Polili ho olivovým olejem a po jeho těle projeli špachtlí. O 5...

Polili ho olivovým olejem a po jeho těle projeli špachtlí. O 5 hodin později nemohli uvěřit tomu, co se stalo!


Toto je jeden z těch příběhů, které vyvolávají hněv. Nesmyslná agrese vůči zvířatům a bolest jsou neskutečně kruté – jinak tomu nebylo ani v tomto případě. Naštěstí na každého špatného člověka připadá 1 dobrý … vlastně 2 ?2 náctiletí chlapci si všimli na cestě psa … Celý byl pokryt něčím černým a lesklým. Byl velmi vyčerpaný a s každým dalším krokem ztrácel sílu. Když k němu přišli blíž, věděli, že ho musí zachránit!

Ukázalo se, že někdo potřel ubohého psa smolou! Je vysoce toxická a pes by se zanedlouho udusil. Chlapci okamžitě zavolali na policii a psa odnesli k veterináři. Dobrovolníci z organizace „Zoonosis Lanus“ měli problém – smůly se nelze zbavit jen tak. Nepomohly lázně ve studené ani teplé vodě. Nepomohly ani žádné chemické přípravky. Pomohla tato 1 věc …

Olej! Dobrovolníci vyzkoušeli olej, který jako jediný dokáže odstranit smůlu ze srsti psa. Spotřebovaly až 5 litrů a po 3 hodinách odstraňování smoly špachtlí se podařilo očistit sotva 30% srsti. Pod vrstvou se skrýval tento roztomilý pejsek!


VIDEO NA DALŠÍ STRÁNCE ➔POKRAČOVÁNÍ NA DALŠÍ STRANĚ