Policisté TENTO TRIK nenávidí, ALE ŘIDIČI z něj mají radost A V ZIMĚ HO ČASTO POUŽÍVAJÍ!


V zasněžené zimě, když je na cestách kašovitá vrstva sněhu nebo led, je třeba si uchránit své pneumatiky. I ten nejzkušenější motorista může čelit problémům, pokud jeho vozidlo nebude splňovat určitá kritéria.

Dokonalé řešení napadlo jednoho majiteli automobilu z Kalifornie – zimní pneumatiky s hroty.

ridici1

 

 
Tajemství spočívá v tom, že místo obvyklých řetězů je nutné použít speciální druh pohybu na získání trakce na zasněžené vozovce.

Říká se tomu Zip Grip Go a s výrobou se začalo v roce 2015. Má dvě výhody: jsou levné a poskytují skvělou přilnavost k pneumatikám.

ridici2

Tyto stahovací pásy jsou vyrobeny z odolného materiálu, který se snadno zajišťuje. Pokud jste například zapadli do sněhu, nemusíte hned panikařit ani volat na pomoc známé, aby vás z toho vytáhli. Stačí, když sáhnete po těchto pásech a do 3 minut je po problému.

ridici3

 

 
Je třeba poznamenat, že policie používání této pomůcky zakazuje, protože neproběhlo žádné oficiální testování. Proto není známo, jak se budou chovat na různých typech silničních komunikací. Na druhé straně, se všichni shodují, že je to vynikající řešení za dočasnou náhradu standardních řetězů.

ridici4

Odteď se vám bude v zimním období jezdit bez problémů a obav, že byste nedorazili do vytouženého cíle.

ridici5