Pokud tvoje máma dělá pro tebe těchto 9 věcí, pak tě opravdu miluje. Důležitý je hlavně poslední bod


Každá máma nás miluje bezpodmínečnou láskou, bohužel si to ale mnoho z nás častokrát ani neuvědomuje. Když to konečně pochopíme, je už příliš pozdě … Přečtěte si, kolik toho pro nás naše mámy dělají. Připomeňte si všechno to hezké, ne jen tehdy, když se slaví Den Matek, ale proto, že máma je jen jedna!

1. Můžeme si s ní promluvit o čemkoli.

Často si nevážíme toho, že s mámou si můžeme promluvit o čemkoli. Navíc si můžeme být jisti, že nikomu neprozradí naše tajemství, v klidu nás vyslyší a utěší. A vždy bude stát na naší straně!

2. Stará se o nás tak, jako nikdo jiný.

Občas je únavné říkat ne na opakující se a dotěrné otázky mámy. Nikdo nám ale nepomůže tak jako máma, když náhle onemocníme! Nikdo se nás nezeptá, zda chceme horký čaj, nebo zda nemáme hlad. Pro mámu budeme navždy její dítětem a navždy o nás bude chtít starat.

3. Je pro nás inspirací.

Je to první člověk, který nám ukáže, jak si poradit s problémy, na čem v životě skutečně záleží a jak jej žít. Pokud se i dopustíme omylu, ráda se podělí o své zkušenosti.

4. Objetí a lidské teplo! ?

Není důležité, zda jsme ji viděli před dvěma dny. Musí nás obejmout! Tolik tepla a lásky nám nedá nikdo na světě.
5. Je naším největším fanouškem.

Pravděpodobně na světě neexistuje člověk, který by si více přál, aby se všechny naše sny splnily. Věří v nás a neustále nás podporuje.

6. Jsme pro ni tím nejdůležitějším člověkem na světě.

Nikdo nám nepomůže tak, jako máma. Naše potřeby upřednostní vždy před těmi svými. Udělá pro nás cokoli.

7. Miluje bezpodmínečně.

Máma zůstane navždy mámou bez ohledu na to, kolikrát v životě spadneme, kolik závažných chyb uděláme nebo jako špatné budou naše rozhodnutí. Je to jediný člověk, který nás nikdy neopustí.


8. Ukáže nám tu správnou cestu

Máma pro nás bude chtít vždy jen to nejlepší. Její rady se mohou občas zdát dotěrné, jisté ale je, že to s námi myslí dobře. Podporuje nás v tom, co milujeme a inspiruje nás k tomu, abychom byli lepšími lidmi.

9. Má ten nejkrásnější smích (a úsměv) na světě

Mámin smích je krásný a jedinečný. Nemá to v životě vůbec jednoduché – spoustu povinností, problémů a obav způsobuje, že jen zřídka uslyšíme smích této úžasné ženy. Je proto důležité vážit si každého pěkného okamžiku a usilovat o to, aby měla více důvodů na úsměv. Na začátek stačí říct, jak moc ji milujeme. Nic jí neudělá takovou radost, jak toto!