Úvod DOMÁCNOST Pokud si uděláte tyto skvělé čistící bomby na toalety, už nikdy je...

Pokud si uděláte tyto skvělé čistící bomby na toalety, už nikdy je nebudete muset drhnout


Určitě se vám už někdy stalo, že jste byli u někoho na návštěvě a po příchodu na toaletu jste byli nemile vystaveni celkem nepříjemnému zápachu či nevábně vyhlížející toaletní míse.

Možná sice měli zkažené nějaké potrubí, možná jste byli nečekanou návštěvou a možná … No kdoví. A vlastně možná se vám stal právě opačný případ, kdy jste se vy museli vyrovnat s tím, že někdo druhý to bude muset absolvovat na vaší toaletě.

Nepříjemným pachům je někdy vyhnout se těžší, ale dá se tomu pomoci. Například domácím čisticím osvěžovačem, který bude nejen ekonomičtější, ale i zdravější.

Co budete potřebovat:

1/2 hrnku sody, 1/2 hnrčeka kyseliny citrónové, 1/2 hrnku kukuřičného škrobu, vodu ve spreji, plastový uzavíratelný sáček 3-litrové velikosti a 25 kapek éterického oleje
Všechny ingredience kromě éterického oleje je třeba je třeba smíchat dohromady do sáčku a protřepat. Následně otevřít sáček, 2-3krát stříknout vodu ve spreji, protřepat a zopakovat to ještě 5, klidně i 7-krát.

 

 

 
osviežovač-toalety-1

osviežovač-toalety-2

Do čeho budeme směs ukládat?

osviežovač-toalety-3

 

 
Forma na muffiny je na to úplně ideální. Do vyčištěné formy nalil hmotu a necháme schnout dva dny. Jakmile je po dvou dnech vybíral, je ideální je nechat přesušit ještě na nějakém vhodném, suchém místě před použitím.

 

V podstatě je ale můžete polévat do jakékoli formy, jaké vás napadnou …

Takhle vypadají hotové

osviežovač-toalety-4

Nakonec už jen stačí vhodit do toalety a spláchnout, co vytvoří čistící pěnu.

osviežovač-toalety-5
Určitě stojí za vyzkoušení takový domácí trik. Máte i vy nějaké své triky, jak si poradit s toaletami?
loading...

Kam dál?