Úvod ZDRAVÍ Tělo Pokud si budete masírovat tyto body, dostaví se zázračné účinky za méně,...

Pokud si budete masírovat tyto body, dostaví se zázračné účinky za méně, než 1 minutu


Pokud trpíte bolestmi hlavy, či zad, věřím, že hledáte možnosti, jak tento problém vyřešit. Mně osobně na bolavá záda velmi pomohla jóga. Existují však i jiné způsoby, jak ulevit od bolesti. Slyšeli jste už o akupresuře, zda masáži reflexních bodů? Toto jsou dvě známé metody a jejich kombinace vám pomůže zbavit se bolesti. Pokud však trpíte vážnou bolestí, doporučuji vám navštívit lékaře, protože bolest netřeba podceňovat.

Na únavu
masaz1

Masírujte si celou ruku, ale vyvíjejte jen jemný tlak. Trochu více přitlačte na bod, který se nachází na vašem prostřednickou, těsně pod nehtem a na straně, která je blíže k ukazováčku.

Na bolest krku a nachlazení
masaz3

Jemně si masírujte palec na ruce, tak, jako kdyby jste ho zahřívaly. Pak přejděte na dlaň, kde můžete vyvinout trochu větší tlak. Ujistěte se, že stejný tlak vyvinete i na bříško palce.

Pro uvolnění napětí
masaz4

Masírujte na prstě část, která se nachází v horní části mezi dvěma klouby. Takhle to udělejte v případě každého prstu na obou rukách.

Při bolestech hlavy
masaz5

Zaměřte se na části na spodku vašich nehtů. Můžeme říci, že se masíruje část, kde je nehtové lůžko, nebo tedy kůžička. Když budete procházet od ukazováčku na palec, nevynechejte místo mezi nimi.

Podrážděný žaludek
masa3

Masírujte si palec, dokud ho nezahrejete. Tato metoda uklidní váš žaludek, ale i slezinu. Zkuste si jemně mačkat i bod ve středu dlaně, mělo by se vám ulevit.

Tyto masáže s využitím akupresury a reflexologie by vám měly pomoci ulevit od bolesti a stresu. Věřím, že vám pomohou.
loading...

Kam dál?