Úvod ZDRAVÍ Rady Pokud máte chřipku a záchvaty kašle, tak pijte tento domácí LÉČIVÝ nápoj!...

Pokud máte chřipku a záchvaty kašle, tak pijte tento domácí LÉČIVÝ nápoj! Stačí ho pít před spaním a účinek se dostaví!


Záchvaty kašle a chřipka okamžitě odcházejí. Stačí pít před spaním tento léčivý domácí nápoj, který funguje lépe než theraflu.

Kurkuma je používána jako barvivo v kuchyni, nebo jako dochucovadlo, ale málo kdo ví, že má léčivé účinky. Ve východních kulturách se nepoužívá jen v kuchyni, ale využívají i její zázračné vlastnosti.

Dokáže pomoci s velkým množstvím potíží, a pro naše tělo a zdraví je velmi prospěšná. Pomůže vám zdolat i nemoci, se kterými se tak nedokáží poprat ani chemické léky. Nyní vám řeknu pár důvodů, proč je dobré, aby jste měli kurkumu doma i vy.

1.Artritida

Nápoj, kterému se říká zlaté mléko, je jeden z nejlepších prostředků na bolavé klouby. Na jeho přípravu vám stačí: 2 polévkové lžíce kurkumy, 1 sklenice mléka a 1 sklenice vody. Všechny suroviny smíchejte dohromady, povařte a nakonec vypijte. Zlaté mléko můžete skladovat v lednici až jeden měsíc.

2.Psoriáza


V lékárně jde pořídit kurkuma v tabletách, která je nejlepší nástroj v boji proti psoriáze. Pokud si léky chcete koupit, dávejte pozor, aby neobsahovali žádné chemické složky, protože vám pomůže jen lék, který má v sobě 95% výtažku z kurkumy.

3.Rakovina prostaty

Pokud si budete připravovat pečený květák, který posypete velkým množstvím kurkumy, můžete tak předejít rakovině prostaty.

4.Anémie

Lidé, kteří jsou anemičtí by měli kurkumu užívat každé ráno nalačno. Jelikož není moc chutná samotná, dejte si na čajovou lžičku med a přibližně ¼ lžičky kurkumy. Do těla tak půjde celá dávka a prášek ani neucítíte.

POKRAČOVÁNÍ NA DALŠÍ STRÁNCE ➔

1
2loading...

Kam dál?