Úvod Nezařazené Podvodníci mají nový trik na lidi! Dávejte si velké POZOR na tyto...

Podvodníci mají nový trik na lidi! Dávejte si velké POZOR na tyto situace! Víme co dělat abyste nenaletěli


Podvodníci se nacházejí téměř na každém kroku a důvěřivý, nezkušený člověk jim dokáže téměř mrknutím oka naletět. Abyste se nestali obětí takových lidí, musíte být opatrní! Dnes vám nabízíme příběh, který by měl být vykřičníkem pro všechny dobrodruhy a dobráky.

Náš čtenář zvykne strávit mnoho času na cestách. Jednoho dne, když se vracel z práce domů, zastavil se na čerpací stanici. Přišlo k němu dospívající dívka a vypadala špatně: rozcuchané vlasy, obličej v slzách a poškrábané ruce. Poprosila ho, jestli by ji neodvezl domů.

Zpočátku nebylo na celé situaci nic zvláštního či podezřelé. Dotyčný nevěděl co se jí stalo a myslel si, že se zapletla do běžného konfliktu s vrstevníky. Jelikož se zdála být sympatická a laskavá, byl rozhodnut jí pomoci. Když si už začala sedat do auta, všiml si, že při nich stojí auto s tónovanými okny. I samotné dívka na něj několikrát zaměřila svou pozornost a tvářila se nervózně.


Muž se však rozhodl, že by bylo lepší, kdyby dívce zavolal taxi a slíbil, že ho zaplatí. Když to slyšela, okamžitě utekla a nastoupila do podezřelého automobilu.

Bylo mu to hned jasné, že dívka byla jen návnadou. Úkolem podvodníků bylo vyprovokovat řidiče drahého auta aby této dívce „pomohl“ a později ho mohli obvinit z toho, že ji mučil nebo ještě hůře – znásilnil. Pokud by jejich plán pokračoval dál, z auta by vyšel chlap atletické postavy a dohodli by se na určité částce peněz, kterou by jim musel dát za „výkupné“.


Je až neuvěřitelné, jaké nové způsoby podvodníci používají k tomu, aby lidi okradli o jejich cennosti a peníze. Nikdo z nás by asi neočekával, že jsou schopni porušit absolutně všechny morální zásady.

Děti jako zločinci? Ne! Zatím za sebe nejsou odpovědné, ale dospělí ano a dělají velkou chybu, když je vtahují do svých nekalých praktik.

Buďte pozorní! Někdy i zvýšená ostražitost může pomoci rozeznat někoho, kdo se skutečně nachází v nebezpečí před někým, kdo se vás bude snažit využít hraním vašich city …
loading...

Kam dál?