Úvod ZDRAVÍ Mysl Podívejte se kolik máte čar na zápěstí? Pokud je máte 3 nebo...

Podívejte se kolik máte čar na zápěstí? Pokud je máte 3 nebo 4, měli byste o sobě vědět toto


Možná to bude znít divně, ale tak, jak čáry na ruce, také čáry na zápěstí mohou hodně říci o vaší osobnosti a celkově o vašem životě spoustu věcí. Můžete z nich také vyčíst informace o vašem zdravotvním stavu, a dokonce i o tom, jak bude vypadat vaše budoucnost. Zkoumali jste už někdy čáry, které máte na zápěstí? Jen se dobře zahladí.

Zajímají vás věci mezi nebem a zemí? Určitě si přečtěte i článek o tom, že jste možná potkali jednoho člověka z minulého života.

47848

 

 

Průměrný člověk má alespoň dvě linie čar kolem zápěstí. První linii uvidíte při pohybu zápěstí. Je to ta nejvýraznější a zároveň i nejdůležitější věc jak poznáte váš zdravotní stav. Pokud je opravdu viditelná a kontinuální, znamená to, že jste opravdu zdravý,vitální a aktivní člověk. Pokud je na nějakém místě přerušená, měli byste v některých věcech ve svém životě provést změny a celkově změnit váš životní styl. Pokud se čára na konci rozděluje, znamená to, že se vaše cíle splní. Možná ne přesně tak jak chcete, ale jste tak silná osobnost, že se vám to podaří.

Druhá linie

Když se podíváte na druhou čáru od spodu již na první pohled vidíte, zda je kontinuální, nebo na některých místech rozdělovaná. Pokud je pevná, znamená to, že v životě zažíváte více úspěšných chvil než neúspěšných a našli jste své štěstí. Pokud vystupuje čára vysoko, znamená to, že by vás mohlo potkat bohatství. Naopak, prasklinky na čáře hovoří o finančních problémech.

Velká většina lidí má jen dvě linie, ne všichni mají tři. Pokud je vaše třetí čára od spodku silnější a výrazná, znamená to, že můžete mít na lidi velký vliv a každého si dokážete k sobě přitáhnout. Na lidi působíte pozitivně nejen doma, ale iv práci. Každý si vás dobře zapamatuje.

 

 

Čtvrtá linie
Čtvrtá čára je velmi vzácná v některých kulturách se považuje za požehnání a v jiných kulturách zase za prokletí. Říká však, že budete dlouho žít a budete mít spoustu dětí.

Pokud se vaše čáry spojují a jsou popraskané, netrapte se. Vy jste jediný člověk, který má kontrolu nad svým životem, který bude velmi šťastný. Vy jste ten zodpovědný za pozitivní změny ve svém životě. Zaměřte se na své silné stránky a naplno využijte všechny šance, které se vám v životě naskytnou.

Věříte například na věštění budoucnosti? Na čáru života, či štěstí? Někdy se dokážeme s charakteristikami velmi ztotožnit a téměř vše na naši osobnost sedí. Jak jste na tom vy? Co jste se dozvěděli ze svých čar na ruce?
loading...

Kam dál?