Úvod ZE ŽIVOTA Příběhy Podezřívala svého přítele z nevěry, tak se schovala pod postel. To ale...

Podezřívala svého přítele z nevěry, tak se schovala pod postel. To ale netušila, co se stane!


Milé dámy, věříte svému příteli ? A napadlo by vás někdy ho vyzkoušet, zda vám je věrný ?

Před několika dny se na internetu objevil příběh jedné velmi zoufalé ženy, která se snažila svého přítele nachytat, a my vám ho dnes převyprávíme! Tak čtěte dál a dozvíte se, že ne vždy se takové chování vyplácí.

0777bf3947f462823a9ff475888bff64

 

 
Slečna se rozhodla svého přítele, se kterým žila, vyzkoušet. Napsala mu dopis, ve kterém mu oznámila, že ho už nemiluje a že odchází od něj. Poté dopis položila na postel, pod kterou se zároveň i schovala a čekala, až se vrátí z práce domů.

Když její přítel přišel, všiml si, že dívka není doma. Uvařil se tedy oběd, vykoupal se a chtěl si jít po celém dni v práci odpočinout a v tom dopis uviděl. Dívka s napětím čekala na přítelovu reakci.

6f0028ea1ca17509f49cc9decf03f6a6

 

 
Přítel ze začátku stále nehybně, potom si sedl na postel, vzal do ruky mobil a začal obvolávat. Jeho hovory vypadali asi takhle “ Ahoj zlatíčko, konečně jsem se zbavil té slepice, tak za chvilku jsem u tebe. Jen mi je líto té doby, kterou jsem kvůli ní ztratil, ale my to doženeme. Hned jsem u tebe zlato“
Poté vstal a z bytu odešel.

Dívka ležela jako po infarktu na zemi a nevěděla co má dělat a co si má myslet. Když se po nějaké době vzpamatovala vylezla z pod postele. V tom si všimla, že na dopise, který svému příteli napsala je něco napsaného.

Bylo tam napsáno.
„lásko, příště až mě budeš chtít nachytat, schovej se lépe, šly ti vidět nohy. Šel jsem do obchodu, za chvíli jsem zpět. Miluju tě!“

Takže dámy pamatujte si, důvěra a láska jsou ty nejdůležitější věci, které by měli být ve vztahu.
loading...

Kam dál?