Pociťovala obrovské bolesti v oblasti stehen. Neuvěříte, co vyšlo z jejího těla, když šla k doktorovi!


Pro ženy, které se věnují modelingu jsou stehna a hýždě zásadní partiemi. Tato modelka si prošla hotovým peklem. Co se stalo?

Andressiným snem bylo stát se opravdu velmi slavnou modelkou a tvrdě pro to dřela.

Aby Andress uspěla ve své kariéře, rozhodla se podstoupit těžkou a zároveň ilegální operaci, která měla způsobit, že její pozadí bude o něco větší než bylo původně.

Andress Urach

Uvědomila si však, že umělá krása má hodně vysokou cenu.

V roce 2012 vyhrála Andress prestižní soutěž miss Bombum. Její dětský sen se vyplnil a ona byla konečně velmi uznávána za její dokonalý vthled.

To ale ještě netušila, co ji čeká…

Hned poté, co zvítězila, začala mít strašlivé bolesti ve svých nohách a jelikož se její stav stále zhoršoval, rozhodla se navštívit v Porto alegre lékaře. Po několika testech lékaři dospěli k výsledku, že gel injektovaný do jejích stehen nebyl v těle správně absorbován, což způsobilo, že její svaly začaly přímo uvnitř jejího těla samovolně hnít.

Lékaři udělali do jejích stehen chirurgické řezy a z nich začala vytékat zcela neznámá hmota. Kvůli těmto řezum se mohla ale do těla snadno dostat infekce, čímž by se zvyšovala možnost, že ženě budou muset nohy nakonec amputovat.

 

Jak vypadaly řezy do nohy, najdete na druhé straně1
2