Úvod RADY A TIPY Do života Po přečtení tohoto článku si už nikdy nevezmete mobilní telefon s sebou...

Po přečtení tohoto článku si už nikdy nevezmete mobilní telefon s sebou na toaletu!


Špatné návyky si člověk vytváří snadněji než ty užitečné.

Jít na toaletu s telefonem vyžaduje vaši plnou pozornost a pokud jste se v této situaci našli i vy, měli byste přehodnotit vaše zlozvyky.

Dodržování hygieny

Faktem je, že lidé tráví na toaletě 2x více času, pokud si s sebou vezmete i telefon. Kromě toho, že ztratíte pár minut života a zvýšit riziko pádu vašeho telefonu do toalety, riskujete i své zdraví.

Pokud si ho vezmete s sebou na toaletu, s vysokou pravděpodobností se kontaminuje bakterií E. coli nebo Salmonella. Nezáleží ani ta tom, jak jste opatrní při dodržování hygienických návyků.

telefon-toaleta1

 

 
Patogenní organismy se mohou usadit nejen na kůži rukou, ale dokáží svobodně žít i na displeji telefonu – skvělé teplé místo, kde umí žít i několik dní. Během telefonování se dotýkáte vaší kůže a toto zařízení nechybí ani při jídle. Tehdy se tam již vytvářejí zárodky v plném proudu.

Následky infekce škodlivými bakteriemi mohou být katastrofální. Nevolnost, zvracení, křeče, žaludeční problémy. Infekce salmonely může vést v některých případech vést až k smrti.telefon-toaleta2
loading...

Kam dál?