Pijte tento nápoj v dopoledních hodinách, a budete pálit kalorie po celý den!


Máme pro vás další skvělý recept na nápoj, který je levný, chutný a má tři velké zdravotní účinky: čistí tělo od toxinů, zrychluje metabolismus a pomáhá při hubnutí.

Tento nápoj je bez kalorií a dokáže s organismem divy!
Hlavními složkami v tomto nápoji jsou jablka a skořice. Antioxidanty ve skořici stabilizují hladinu cukru v krvi a blokují touhu po sacharidech, ale zároveň brání nadměrné sekreci inzulínu, což je důležité, pokud chcete úspěšně zhubnout. Potraviny, které vyvolávají výrazné uvolňování inzulínu, rovněž podporují ukládání tuku v těle. Podle odborníků, skořice udržuje sekreci inzulínu pod kontrolou, což je důležitý předpoklad úspěšného spalování tuků.
Skořice jako spalovač

Studie ukázaly, že jen půl lžičky skořice denně může snížit množství špatného cholesterolu v těle. Skořice také pomáhá se špatným trávením a pomáhá snižovat triglyceridy. Voda s jablkem a skořicí? Absolutně bez kalorií!

napojdopolednekalorie1

Jak si tento mimořádně zdravý nápoj připravíme?

potřebujeme:

1 jablko nebo hrušku, 1 celou skořici (nebo 1 lžičku skořice), 1,5 – 2 litry převařené nebo filtrované vody.

Příprava:

Pokrájíme jablko na plátky, přidáme jednu celou skořici (nebo 1 lžičku skořice) a dolijeme 1,5-2 litry převařené (chladné) nebo filtrované vody. Necháme odstát 1 – 2 hodiny. Pijeme po celý den, vždy, když jsme žízniví.

Kombinace jablka a skořice je fantastická pro regulaci metabolismu a účinně snižuje hmotnost tím, že vyplavuje zadržená vodu v těle. Právě ta bývá problémem, když se cítíme „nalitej“.