Pes neustále štěkal na těhotnou ženu, ona si neuvědomila, že ji chtěl zachránit. Kdyby nebyla psa, mohla být už dávno mrtvá.


Pes umí mnoho věcí vycítit, tak je to i s chorobami. Jendoducho vycítí, když je nemocný nebo má rakovinu. Takovým spôsobm pes zachránil svému majiteli život.

Keolis, pejsek, který pochází z jižního Yorkshiru pomohl svým majitelům Alhanne a Rickymu Butlerová. Pro ně je tento pes jako dítě. Do rodiny mělo přibýt miminko, to Keolis věděla. Mladá maminka v počátečním stadiu těhotenství začala pociťovat velkou bolest ve spodní části zad. Mamička si stěžovala na bolest i svému lékaři, ale ten jí řekl, že to není nic neobvyklého u těhotných žen. Děje se to díky narůstajícímu bříšku. Avšak pejsek – Keolis to věděl, cítil, že to nebude jen tím. Pravidelně chodila za Alhannou a čuchala u jejího bříška, a sténal a knučel a né a né přestat.


Doktor jí řekl, že se nemusí bát, že o nic nejde. Nicméně, jak přišla domů, pes od té doby na ni zíral. Mladá maminka nerozuměla co se děje a měla strach. „Na internet jsem dala fotografii, kde jsem s humorem napsala, že Keolis se tváří jako z filmu Hachiko“. A pak přišla vlna komentářů, kde jí lidé psali, aby to nebrala na lehkou váhu.

POKRAČOVÁNÍ NA DALŠÍ STRÁNCE ➔

 1
2