Úvod ZE ŽIVOTA Dojemné Pes neustále štěkal na těhotnou ženu, ona si neuvědomila, že ji chtěl...

Pes neustále štěkal na těhotnou ženu, ona si neuvědomila, že ji chtěl zachránit. Kdyby nebyla psa, mohla být už dávno mrtvá.


Pes umí mnoho věcí vycítit, tak je to i s chorobami. Jendoducho vycítí, když je nemocný nebo má rakovinu. Takovým spôsobm pes zachránil svému majiteli život.

Keolis, pejsek, který pochází z jižního Yorkshiru pomohl svým majitelům Alhanne a Rickymu Butlerová. Pro ně je tento pes jako dítě. Do rodiny mělo přibýt miminko, to Keolis věděla. Mladá maminka v počátečním stadiu těhotenství začala pociťovat velkou bolest ve spodní části zad. Mamička si stěžovala na bolest i svému lékaři, ale ten jí řekl, že to není nic neobvyklého u těhotných žen. Děje se to díky narůstajícímu bříšku. Avšak pejsek – Keolis to věděl, cítil, že to nebude jen tím. Pravidelně chodila za Alhannou a čuchala u jejího bříška, a sténal a knučel a né a né přestat.


Doktor jí řekl, že se nemusí bát, že o nic nejde. Nicméně, jak přišla domů, pes od té doby na ni zíral. Mladá maminka nerozuměla co se děje a měla strach. „Na internet jsem dala fotografii, kde jsem s humorem napsala, že Keolis se tváří jako z filmu Hachiko“. A pak přišla vlna komentářů, kde jí lidé psali, aby to nebrala na lehkou váhu.

POKRAČOVÁNÍ NA DALŠÍ STRÁNCE ➔

 

1
2



loading...

Kam dál?