Otřesný čin na středním Slovensku! Našel se utýraných pes, který byl bez uší a pohozený v řece!


Krutost a drastičnost nenachází konce! V Žiaru nad Hronom našel muž psa pohozeného v řece Hron. Muž je sám správcem útulku pro týraná zvířata a tohoto psa našel při venčení někohlika jeho svěřenců.

Podle slov tohoto muže, byl na procházce se svými psy, když on i jeho psi ucítili silně páchnoucí krev. První den ani psi a ani tento muž nenašli v okolních keřích nic neobvyklého a tak své psy přivolal a odebrali se domů.

Stejná situace se opakovala i následující dny, ale jednoho dne koupal své psy v řece. Jeden z jeho psů ucítil krev asi mnohem intenzivněji než předešlé dny a ve vodě našel bohužel již mrtvou fenku.

Když se muž běžel podívat, co jeho pes našel, spatřil něco příšerného!

Ve vodě ležel mrtvý psík, fenka, německého ovčáka, které někdo chladnokrevně odřízl ouška a zastřelil ji.

Muž, který mrtvého muže našel, ihned kzavolal místní policii a ta přišla spolu s vyšetřovateli z kriminálky a taktéž veterinářkou a s kriminalistickým technikem.

Naštěstí se tato policejní skupina rozhodla tělo fenky podrobit podrobnějšímu vyšetřování a tak přikázali pitvu. Pokud by byla kulka ze zbraně stále v těle nalezeného psa, a byla by vystřelena z legálně držené zbraně, bylo by zcela snadné najít pachatele tohoto odporného činu.

Pokud jste byli svědkem tohoto ohavného činu, nebo jste zpozorovali něco podezřelého poblíž tohoto místa, určitě se ozvěte správci psího útulku na tel. číslo 0948 082 206 nebo přímo místní policii.

 

FOTOGRAFIE najdete na další straně