Úvod ZE ŽIVOTA Dojemné Otec se podívá na uklizenou postel. O několik sekund najde odkaz, který...

Otec se podívá na uklizenou postel. O několik sekund najde odkaz, který ho dojme k slzám


Otec přišel do pokoje svého syna. Jeho rodičovský instinkt mu řekl, že něco není v pořádku. Pokoj byla čistá a dokonce i postel byla uklizená. O několik minut našel dopis, položený na polštáři kde bylo napsáno slovo „OTEC“. Čekal to nejhorší a nakonec to bylo nepříjemné čtení.

,,Drahý otče,

tenhle list píšu s velkou lítostí a smutkem, ale musel odejít se svojí novou přítelkyní. Tento vzkaz ti píšu, proto, že aby jsem se vyhnul scéně s mamkou a vámi.
Našel jsem skutečnou lásku, jmenuje se Petra. Je nádherná, ale vám se líbit nebude, kvůli jejímu piercingu, tetování, těsném motorkářském oblečení a fakt, že je starší jako já.

Ale to není všechno tati, je těhotná. Petra má maringotku v lese, kde budeme přespávat celou zimu. Petra mi otevřela oči, že marihuana je opravdu dobrá, když je správně využívaná. Marihuanu budeme pěstovat a obchodovat s dalšími lidmi z naší komunity. Doteď se budeme modlit aby vynalezli lék na AIDS, aby mohla Petra najít ohodně lepší lék.

Nebojte se, mám 15 a umím se o sebe postarat. Jsem si jistý, že jednoho dne se vrátím a přijdu na návštěvu a vy tak můžete poznat moje vnoučata.

S láskou Jozef

Ps.: Otec, žádná z výše není pravda. Jsem u kamaráda a chtěl jsem vám jenom připomenout, že v životě existují jako je vysvědčení, které je na kuchyňském stole, Zavolejte mi, když bude doma bezpečněji. Děkuju

 

 
otecvzkaz1
loading...

Kam dál?