Olizuje vás pes? Důvod proč vás pes olizuje je snadný, přesto hodně překvapivý!


Spousta lidí má doma svého psa. jsou to věrní společníci, kteří jsou po celý život oddaní svému pánovi. Neumí nám nic vyjádřit slovy, proto své pocity vyjadřuje jiným způsobem.

Plete se pod nohama

Pokud se pes intenzivně otírá o vaše nohy, stojí o jakýkoliv Váš dotyk, pohlazení, znamená to, že chce cítit Vaši lásku. Pokud jim svou lásku dáte, tak vám ji opětují.

Psí oči

Pokud se vám někdy stalo, že si stoupl pes přímo před vás a dělal na vás takzvané psí oči, tak vám tím váš pes vyjadřuje svou důvěru a volnost, kterou od Vás stále vnímá.

Spaní v posteli

Spí s vámi váš pes v posteli? Touží s vámi zůstat v kontaktu. Nejde mu o pohodlí, ale o vás. Zanechává tam on i vy svůj pach. Někdy tam pes spí, i když nejste doma, to proto, že vás tam pes cítí.

Dárky

Pokud za vámi přijde pes a podá vám nějakou ze svých hraček, nemusí to být vždy z toho důvodu, že si chce pouze hrát. Jednoduše vám chce ukázat co za hračky má, chce se pochlubit a ukazuje, že je ochoten vám hračku klidně i půjčit.

Nálady

Psi umí chápat naše emoce. Pokud máte špatnou náladu nebo jste rozčílení a váš pes za vámi chodí, chce si hrát, dívá na vás nebo se tulí. Znamená to, že Vás chápe a snaží se vaší náladu nějak změnit.

 

Další komunikace na další straně1
2