Okolo kbelíku omotala a přilepila lano. Skvělý návod, který budete chtít realizovat ještě dnes!


Chybí vám v obýváku stylová taburetka nebo jen „podnožka“, na kterou si odpoledne vyložíte nohy a přečtete si nějakou dobrou knížku? Mám pro vás skvělý návod, který budete chtít zrealizovat ještě dnes. Skvělá věc je, že jak to už bývá zvykem, proměníte něco staré na něco stylové a nové. Tento projekt vyžaduje trochu trpělivosti a kreativity, ale určitě stojí za to.

Budete potřebovat klasické světle hnědé lano, ručník, knoflíky, vědro, karton, závěsy nebo látky, lepicí pistoli, sešívačku, lepicí pásku a nůžky.

postup

Na tento návod nepotřebujete žádný šicí stroj ani žádnou „těžkou“ techniku. Pokud si chcete takové taburetky vyrobit, stačí když navštívíte jakýkoliv obchod s kreativními potřebami. První věc, kterou musíte udělat je to, že z kbelíku odstraníte kovovou ručku a pak pomocí lepicí pistole obmotáte a přilepíte lano. Každý nový řádek lana musí být těsně při tom předchozím, aby nevykukovala původní barva kbelíku.

 

 

taburet2 taburet3
taburet4

taburet6

 

 
taburet5

taburet14

Pak je na řadě polštářek. Vytvořte si kulatou lepenkovou základnu a postupujte podle foto-návodu. Vystřihněte si kruh iz látky, ale nezapomeňte, že musí být větší než kartonový kruh. Na vyplnění polštáře použijte ručník, popřípadě náplň na polštáře, pokud ji máte po ruce. Na připevnění polštáře použijte pevnou oboustrannou lepicí pásku.

taburet7 taburet13 taburet9 taburet8

 

 
taburet10

taburet12 taburet11

 

 
A deme kompletovat!

taburet20 taburet18

taburet16

 

 
A takhle to vypadá hotové! Nádhera že?

taburet1 taburet19