Úvod ZDRAVÍ Rady Okamžitá pomoc při abscesech a vředech. S tímto má problém mnoho lidí

Okamžitá pomoc při abscesech a vředech. S tímto má problém mnoho lidí


Nejběžnějším typem při zánětu pokožky je vřed. Vyskytují se ve vlasových folikulech, mazových žlázách a způsobují neklid. Furunkl, abscesy a vředy – vážné problémy.

Situace se stává složitější, když se objeví v oblastech s jemnou kůží a pomalou regenerací, například bedra nebo zadek.

vredy pomoc1

 

 
Nejlepší způsobem je zabránit jejich výskytu. Pokud na sobě neustále objevujete pod kůží dozrávající furunkl, nezoufejte! Existuje několik účinných způsobů, jak proti tomu bojovat. Všechny z nich jsou bezpečné a můžete je vykonat i u vás doma.

vypalování
Bolestivé, ale nic se nedá dělat. Vysoké teploty zničí zdroj infekce v raném stádiu, čímž zabrání jejich vývoji v budoucnosti. Zahřejte si jehlu a přiložte ji ke kůži na postiženém místě. Tato metoda je účinná v případě, že se vám vřed právě objevil na kůži.

vredy pomoc2

cibule
Je známá pro své antibakteriální vlastnosti, zabraňuje růstu patogenů, hnisavé mikroflóry a pomáhá léčit vředy. Dejte si plátek cibule na postiženou oblast na 30 minut. Postup opakujte alespoň 3x denně, dokud vřed sám nezmizí.

vredy pomoc3

 

 

 
voda
Pijte hodně vody! Očistěte své tělo a odstraníte z něj jedovaté toxiny.

vredy pomoc4

kurkuma
I vy jste si mysleli, že se hodí jen do kuchyně? Kurkuma má cenné antiseptické vlastnosti. Smíchejte 2 lžičky kurkumy, 1 lžičku ricinového oleje s pár kapkami jódu. Aplikujte 2x denně na problémovou oblast.

vredy pomoc5

 

 
jablečný ocet
Další věc, kterou máte ve vaší kuchyni. Jablečný ocet je silné přírodní antiseptikum a díky tomu si umí poradit is vážnými kožními chorobami.

vredy pomoc6

esenciální olej z čajovníku
Účinný přípravek, který doporučují mnozí dermatologové. Použijte ho však opatrně, protože jde o koncentrovanou látku. Smíchejte ho s jinými druhy olejů, například olivovým.

vredy pomoc7

 

 
epsom sůl
Má vysoké absorpční vlastnosti. Doslova vytahuje hnis z kůže a urychluje její regeneraci.

Možností je mnoho, ale výběr necháme na vás. Sdílejte tento článek a pomozte i vašim přátelům!

vredy pomoc8
loading...

Kam dál?