Úvod ZE ŽIVOTA Příběhy Obviňovali ji, že své dítě kojí až příliš dlouho. Místo toho, aby...

Obviňovali ji, že své dítě kojí až příliš dlouho. Místo toho, aby se hádala, jim ukázala tuto fotografii! Váš názor?


Po příchodu děťátka na svět se z každé strany začnou na novopečenou maminku valit rady o správném krmení, péče, výchově a kdoví o čem ještě. Ashley Chase ze Spojených států postihl podobný osud. Od všech těch poznámek a názorech, což je pro dítě to nejlepší, už byla unavená.

Svou dcerku se rozhodla kojit o něco déle a jediné co poslouchala bylo to, že už je na kojení velká. Mladá maminka však považovala za zcela normální kojit svou 7-měsíční dcerku. Jelikož chtěla zabránit těmto „úžasným“ radám a výčitkám, rozhodla se sdílet na sociální síti fotografii mateřského mléka během toho, jak bylo děťátko nemocné.


„Mléko v horním sáčku jsem odsála před třemi dny, kdy ho ještě pila zdravá Elliot. Mléko v dolním sáčku jsem odsála dnes, když ho pila dnes v noci, byla už však nemocná. Tečka! “

Pediatr vysvětlil tuto změnu barvy a složení mléka jednoduše: „Faktem je, že receptory v mléčné žláze reagují na změny v slinách dítěte. Pokud se něco zjistí, že není zdravé, složení mléka se začíná měnit – mění se na vakcínu. “


Ženské tělo vyvine protilátky s větším obsahem tuku na pomoc dítěti. Mladé matky si také mohou všimnout změny barvy mateřského mléka po jídle potravin výraznějších barev. Jde o modré, světle zelené, červené nebo růžové zbarvení.

Obdivujeme to, jaké je ženské tělo úžasné a konec konců, někdy jen ono ví, jak děťátku nejlépe pomoci zvládnout nemoc.

Co si o takovém kojení myslíte vy? Stojí za to prodloužit proces kojení až do dosažení 1 roku dítěte? Nezapomeňte sdílet své názory i níže!
loading...

Kam dál?