Nikdy jsem nevěděla, jak se správně nalíčit na nějakou příležitost. Pak mě jedna vizážistka naučila těchto 15 jednoduchých triků


Všechny to dobře známe. Spěcháme, ale zároveň chceme vypadat dokonale. Neodolatelný vzhled vyžaduje hodně času a úsilí, ale nemusí to tak být vždy. Zdlouhavé sezení před zrcadlem, sledování desítek tutoriálů a stále to není ono? Po shlédnutí tohoto článku bude pro Vás líčení zábava.

Přinášíme vám několik zaručených triků, které byste se měli určitě vyzkoušet.

Nejprve naneste oční stíny, pak přejděte k tónování pleti

liceni1

Tento trik je velmi jednoduchý a ještě více užitečný. Pokud pracujete s očním stínem, je více než pravděpodobné, že se vám z něj malé částečky dostanou i na obličej. Nejprve si tedy naličte oči, předejdete tak porušení make-upu na tváři.

Částečky z očních stínů pak pouze jednoduše oprašte štětcem a můžete začít s nanášením make-upu.

Vytvořte si efekt plnějších rtů

liceni2

Bílou tužku byste měli ve své kosmetické taštičce určitě mít. Plnější rty si vytvoříte velmi jednoduše. Do středu rtů si s tužkou vytvořte čtvereček (i na vrchní i na spodní ret).

Okolí rtů si ohraničte konturovací tužkou vaší oblíbené barvy a následně obě barvy zapracujte. Nakonec na rty naneste rtěnku. Efekt plnějších rtů bude ihned viditelný. Tento trik můžete využívat denně.

Ještě dodáme, že vždy před líčením rtů použijte balzám. Po použití balzámu budou vaše rty jemnější a rtěnka vydrží déle.

Při líčení obočí mějte zrcadlo dál od obličeje

liceni3

Pokud si líčíte obočí, myslete na to, že dodává tvar celé naší tváři a nejen v okolí očí. Obočí nám může obličej zúžit ale i zvětšit. Mějte proto zrcadlo položeny tak, abyste si viděli celý obličej.

Používejte ubrousek při líčení rtů

liceni4

Naneste první vrstvu rtěnky a následně si rty obtlačte ubrouskem. Poté aplikujte druhou vrstvu rtěnku. Tento trik vám zajistí, že rtěnka vydrží mnohem déle a navíc se vám nebude obtisky na zuby.

 

Pokračování na další straně1
2
3
4