Úvod ZE ŽIVOTA Inspirace Nikdy by mě nenapadlo, že blíženci jsou tak skvělý! Přesvědčte se, proč...

Nikdy by mě nenapadlo, že blíženci jsou tak skvělý! Přesvědčte se, proč je dobré mít ve svém životě Blížence


Lidé narození v květnu a červnu mají štěstí! Mají totiž osobnost, která jiné přitahuje jako magnet! Začneme tím, že Blíženci mají dokonalý smysl pro humor! Žádné jiné znamení se nesměje tak rádo a nemluví vypraví tolik vtipných anekdot. Blíženci jsou již od dětství veselí a velmi energičtí.

Jejich energie přitahuje mnoho lidí a díky tomu mají mnoho přátel! S nadšením se pouštějí do jakékoli aktivity, mají milion nápadů za minutu a zdá se, že se unaví pomaleji, než jiní.

Nejedná se jen o fyzickou, ale i o psychickou výdrž. Blíženec dokáže logicky vysvětlit každý problém a k záležitostem, které nemá pod kontrolou, přistupuje se stoickým klidem. Díky tomu jsou šťastnější než jiné znamení zvěrokruhu!


Blíženci jsou nezávislí a milují změny – stagnace není pro ně! Většina lidí má problém s nimi udržet krok. Kvůli jejich nezávislosti a impulzivity se často hádají. Rychleji říkají, jak myslí, a tak mohou lidi rychle urazit.

Blíženci se, ale dokážou ospravedlnit. Do života svých přátel přinášejí mnoho radosti a ti jim díky tomu drobné chyby rychle prominou. Mají navíc úžasnou vlastnost – štědrost. Rádi se podělí se vším, co mají. Jsou také věrní, nejen lidem, ale i svým zásadám. Blíženci vždy stihnou všechno včas, což je při jejich temperamentu a nepředvídatelnosti více než šokující.

Nakonec máme pro vás dokonalý recept, jak udělat člověka narozeného v tomto znamení, šťastným – stačí malý odpočinek!

Blíženci ze všeho nejvíc milují odpočinek, ale aktivní. Nebrání se však ani lenošení na pláži nebo příjemné masáži. Přímo milují dobrou masáž a rádi se nechají rozmazlovat!
loading...

Kam dál?