Nikdy by mě nenapadlo, že blíženci jsou tak skvělí! Přesvědčte se, proč je dobré mít ve svém životě blížence!


Lidé narození v květnu a červnu mají štěstí! Mají totiž osobnost, která ostatní přitahuje jako magnet!

Začneme tím, že Blíženci mají dokonalý smysl pro humor! Žádné jiné znamení se nesměje tak rádo a neříká tolik vtipných anekdot. Blíženci jsou již od dětství veselí a … velmi energičtí.

Jejich energie přitahuje mnoho lidí a díky tomu mají mnoho přátel! S nadšením se pouštějí do jakékoli aktivity, mají milion nápadů za minutu a zdá se, že se unaví pomaleji, než jiní …

Nejedná se jen o fyzickou, ale i o psychickou výdrž. Blíženec dokáže logicky vysvětlit každý problém pokud záležitostem, které nemá pod kontrolou, přistupuje se stoickým klidem. Díky tomu jsou šťastnější než jiné znamení zvěrokruhu!

pexels-photo-211997-768x512

Blíženci jsou nezávislí a milují změny – stagnace není pro ně! Většina lidí má problém s nimi udržet krok … Kvůli jejich nezávislosti a impulzivity se často hádají. Rychleji říkají, jak myslí, a tak mohou lidi rychle urazit.

Blíženci se ale dokážou omluvit. Do života své přátele přinášejí mnoho radosti a ti jim díky tomu drobné chyby rychle prominou. Mají navíc úžasnou vlastnost – štědrost. Rádi se podělí se vším, co mají. Jsou také věrní, nejen lidem, ale i svým zásadám. Blíženci vždy stihnou všechno včas, což je při jejich temperamentu a nepředvídatelnosti více než šokující.

Nakonec máme pro vás dokonalý recept, jak udělat člověka narozeného v tomto znamení, šťastným – stačí malý odpočinek! Blíženci ze všeho nejvíc milují odpočinek, ale aktivní. Nebrání se však ani lenošení na pláži nebo příjemné masáži. Přímo milují dobrou masáž a rádi se nechají rozmazlovat!