Úvod DOMÁCNOST Nikdo nechápe, že její koupelna voní tak nádherně. Až ale uvidíte tento...

Nikdo nechápe, že její koupelna voní tak nádherně. Až ale uvidíte tento jednoduchý trik, vyzkoušíte to také!


V dnešní uspěchané době je velmi náročné si vyčlenit čas na domácí práce. Prostě jsme natolik unavení z práce, že jediné co zvládáme, je umýt se a jít spát. Tak to pokračuje do nekonečna. Z toho vyplývá, že nejvíce špíny se nám usazuje v koupelně a na toaletě, na místech, které jsou námi nejvíce okupované …

Mnoho čistících prostředků, které si kupujeme v supermarketech, vysušuje kůži, mají nepříjemný chemický zápach a negativní vliv na dýchací cesty. Při tomto manévrování s chemikáliemi by proto bylo dobré se vždy předem obléci do skafandru s plastovými ochrannými brýlemi, abyste z tohoto procesu unikly bez újmy na zdraví.

My vám dnes poradíme, jak si připravit čistící prostředek prostě u vás doma. Věříme, že s výsledkem budete mile překvapeni!

Co budete potřebovat:

50 g jedlé sody
50 ml prostředku na nádobí
10 kapek citrusového esenciálního oleje

postup:

Nasypte si určité množství sody do vhodné nádoby na míchání. Přidejte k ní prostředek na mytí nádobí a dobře promíchejte, aby vám vznikla hladká konzistenční látka. Následně do směsi nakapejte citrónový esenciální olej.

Po promíchání můžete bez jakýchkoliv obav přistoupit k čištění. Naneste prostředek na houbičku a uvidíte ten zázrak, jakým bude mizet špína z vaší koupelny!
loading...

Kam dál?