Nikdo nechápe, že její koupelna voní tak nádherně. Až ale uvidíte tento jednoduchý trik, vyzkoušíte to také!


V dnešní uspěchané době je velmi náročné si vyčlenit čas na domácí práce. Prostě jsme natolik unavení z práce, že jediné co zvládáme, je umýt se a jít spát. Tak to pokračuje do nekonečna. Z toho vyplývá, že nejvíce špíny se nám usazuje v koupelně a na toaletě, na místech, které jsou námi nejvíce okupované …

Mnoho čistících prostředků, které si kupujeme v supermarketech, vysušuje kůži, mají nepříjemný chemický zápach a negativní vliv na dýchací cesty. Při tomto manévrování s chemikáliemi by proto bylo dobré se vždy předem obléci do skafandru s plastovými ochrannými brýlemi, abyste z tohoto procesu unikly bez újmy na zdraví.

My vám dnes poradíme, jak si připravit čistící prostředek prostě u vás doma. Věříme, že s výsledkem budete mile překvapeni!

Co budete potřebovat:

50 g jedlé sody
50 ml prostředku na nádobí
10 kapek citrusového esenciálního oleje

postup:

Nasypte si určité množství sody do vhodné nádoby na míchání. Přidejte k ní prostředek na mytí nádobí a dobře promíchejte, aby vám vznikla hladká konzistenční látka. Následně do směsi nakapejte citrónový esenciální olej.

Po promíchání můžete bez jakýchkoliv obav přistoupit k čištění. Naneste prostředek na houbičku a uvidíte ten zázrak, jakým bude mizet špína z vaší koupelny!

 

Video na další straně