Úvod KRÁSA A MÓDA Nevíte, jak se zbavit strií a zkusili jste všechno? Víme jak se...

Nevíte, jak se zbavit strií a zkusili jste všechno? Víme jak se jich zbavit nadobro. Tuto zázračnou věc koupíte všude


Kůže – největší orgán lidského těla, který je propojen se všemi dalšími orgány. Dnes zjistíte, co je třeba udělat, abyste se zbavili strií na kůži.

Pokud někdo říká, že je to nemožné, klidně se nad tím pousmějte. Budete však muset porazit vaši lenost a pozitivní výsledky se stanou realitou.

Jak na to?

Žádný dermatolog vám neporadí, jak odstranit strie v domácích podmínkách. Je to proces, který vyžaduje úsilí a snadněji je zákazníkovi nabídnout odstranění strií laserem.

strie1

Není nejlevnější záležitost a ne vždy to funguje na 100%. K tomu je však zapotřebí komplexní přístup k regeneraci kůže se striemi.

Pro začátek – maska, na napnutí kůže

Maska z oleje a aspirinu

Několik tabletek aspirinu
2 PL teplého olivového oleje

aplikace

Aspirin si rozpusťte v malém množství vody a spojením s olejem si utřeme kašičku. Teplou masku naneste na strie, nechte působit 20 minut a poté smyjte teplou vodou.

Aplikace této masky by měla probíhat pravidelně, nejlépe každý druhý den. Stačí trochu vytrvalosti a za měsíc uvidíte potěšující výsledek!

Strie nejsou věkově omezené a tak se mohou vyskytnout i u mladých a hubených lidí (převážně žen). Pro dosažení ještě lepších výsledků si do masky s aspirinem a olejem přidejte 1 vajíčko. 2x týdně si připravte tuto vylepšenou masku a budete mile překvapeni.

strie2

 

Pokračování článku na další straněPOKRAČOVÁNÍ NA DALŠÍ STRANĚ