Úvod ZE ŽIVOTA Dojemné Nevěsta si s těžkým srdcem oblékla svatební šaty. Věděla, že už brzy...

Nevěsta si s těžkým srdcem oblékla svatební šaty. Věděla, že už brzy se bude loučit


Každá žena se těší na svatbu na nějakém romantickém místě, kde bude oslnivě oslňovat v kruhu své hosty. Ale někdy tyto plány ničí osud. Stejně jako Candice Hammondová z Georgiany (USA) se pečlivě připravovala na svůj velký den a ani nevěděla, že by měla v nemocnici nosit svatební šaty a přestože by byla mladá žena, zahřela ji.

Několik týdnů před svou dlouho očekávanou svatbou byl její otec hospitalizován na jednotce intenzivní péče, který dlouho trpěl vážnou nemocí. Prognóza lékařů byla nepříjemná.


Byla to rána pro celou rodinu. Steve Hammond věděl o své nemoci, ale věřil, že manželství jeho dcery bude trvat. Toužil vést svou dceru k oltáři.

Candice a její budoucí manžel se rozhodli změnit termín manželství, který plánovali 1. října. Aby splnila touhu svého otce, rozhodla se, že bude mít v nemocnici obřad. Ceremonie se konala u postele jejího otce, takže Steve mohl držet ruku, jak se mu líbilo.


 

„Bylo to tak dojemné, všichni se snažili pomoci nám naplnit tento sen,“ říká Matka Candice. Steve viděl svou dceru, která spojila svůj život s milovaným mužem. Když byla položena tradiční otázka: „Kdo tuto ženu vydává?“ Steve lehce zvedl ruku.

Úžasný okamžik, šťastný a tak tragický.



Pro svatební fotografku, která dělala tyto snímky, to bylo poprvé, co se zúčastnila takového netradičního obřadu: „Každá žena touží, že ji povede k oltáři otec, Steve na nic nehledě, mohl toto splnit. Byla to obdivuhodná svatba – nikdy jsem neměl takovou lásku! “

Každá žena touží po ideální svatbě. Ale to není ideální pro limuzíny nebo drahé restaurace, ale pro ty, kteří vás milují celým srdcem.




loading...

Kam dál?