Nevěsta si s těžkým srdcem oblékla svatební šaty. Věděla, že se brzy bude loučit NAVŽDY


Každá žena touží o svatbě na nějakém romantickém místě, kde bude oslňovat krásou v kruhu své hosty. Ale někdy tyto plány překazí osud.

Tak jako Candice Hammondová z Georgiany (USA) se pečlivě připravovala na svůj velký den a ani netušila, že si svatební šaty oblékne v nemocnici a přestože se stane mladou manželkou, hořce zapláče.

Několik týdnů před toužebně očekávanou svatbou, hospitalizovali jejího otce na jednotce intenzivní péče. Trpěl vážnou chorobou.  Prognózy lékařů byly nepotěšující.

svatba-nemocnice2

 

 
To byla rána pro celou rodinu. Steve Hammond věděl o své nemoci, ale věřil, že se dožije svatby své dcery. Chtěl vést svou dceru k oltáři.

Tehdy se Candice a její budoucí muž rozhodli změnit termín sňatku, který plánovali na 1. října. Aby splnila otcovu touhu, rozhodla se mít obřad v nemocnici. Ceremonie se konala u postele jejího otce, aby ji Steve mohl držet za ruku, tak jak toužil.

svatba-nemocnice3

svatba-nemocnice5

 

 
„To bylo tak dojemné, všichni se nám snažili pomoci splnit tento sen.“ Vzpomíná matka Candice. Steve viděl svou dceru, která spojila svůj život s milovaným mužem. Když zazněla tradiční otázka „Kdo vydává tuto ženu?“ Steve lehce zvedl ruku.

svatba-nemocnice1

Obdivuhodný moment, šťastný a zároveň tak tragický.

 


 
svatba-nemocnice4
 
Pro svatební fotografku, která dělala tyto snímky, to bylo poprvé, co se zúčastnila takového netradičního obřadu: „Každá žena touží, že ji povede k oltáři otec, Steve na nic nehledě, mohl toto splnit. To byla obdivuhodná svatba – ještě nikdy jsem nepociťovala tolik lásky! “

Každá žena touží po ideální svatbě. Ale ideální ji nedělají limuzíny ani drahá restaurace, ale účast lidí, kteří tě milují celým svým srdcem.