Úvod ZDRAVÍ Rady Neuvěříte tomu, že pokud vložíte toto do vašeho pupíku, pomůžete si v...

Neuvěříte tomu, že pokud vložíte toto do vašeho pupíku, pomůžete si v mnoha oblastech


Následující lék používali i naše babičky, ale časem se vlivem moderní medicíny na něj zapomnělo. Jsme rádi, že jej můžete opět aplikovat. Pomáhá při chřipce, nachlazení ale i kašli či menstruační bolesti.

Je zcela jednoduchý a zvládne ho opravdu každý. Pojďme na to. Jediné co k němu potřebujeme je minimálně 50% alkohol a vata. Nejprve vložte malý kousek vaty (stačí jaký je na obrázku) do alkoholu s vodou. Vyjměte vatu z alkoholu a alkohol z vaty troch vyždímejte. Následně si ji vložte do pupíku. Připevněte si ji obvazem, náplastí, nebo něčím jiným kolem pupíku.

Přípravek přináší mnoho výhod pro tělo. Uklidní bolest a svalstvo. Potlačí akumulovaný stres z dlouhého dne, umožňuje lepší odpočinek, protože vaše tělo je uvolněné. Tato metoda je vhodná i pro děti, je lepší než některé léky na trhu. Metoda přispívá snížit menstruační bolesti. Vše co musíte udělat je lehnout si a vatu jemně tisknout vašima rukama. Lék pomáhá i od cestovní nevolnosti. Doporučujeme přidat trochu soli na vatu a položit si ji na pupík.
loading...

Kam dál?