Netrapte se s nadměrným ochlupením. Díky tomuto triku, budete mít plně hladké tělo po dlouhou dobu. S výsledkem budete spokojeni


Rok 1980 je již dávno za námi a trend zarostlých žen se změnil o 180 stupňů. Existuje mnoho způsobů, jak se zbavit nežádoucího ochlupení: Žiletkou, smetanou, voskem… Po nich se však často objevují dráždivé zarůstání chloupků nebo strniště.

ochlupeni1

Ukážeme vám přípravek, který odstraní chloupky a navíc vás zbaví zrohovatělé vrstvy kůže.

ochlupeni2

 

 
Potřebujete:

1 lžičku jedlé sody
1 PL kávové sedliny
Pár kapek olivového nebo kosmetického oleje

Příprava:

Smíchejte si jedlou sodu s kávovou sedlinou. Pokud nechcete, aby byla směs příliš suchá, přidejte do ní několik kapek oleje. Vše spolu dohladka promíchejte.

ochlupeni3

 

 
Výslednou směs aplikujte na oblasti s nechtěným ochlupením (kůže by měla být předem napařená ve sprše). Peeling naneste rovnoměrně a masírujte přibližně 5 až 10 minut. Následně smyjte teplou vodou. Přípravek používejte po dobu 1 týdne.

Nanášejte to na ruce a nohy, vyhýbejte se oblasti bikin, protože tam je pokožka velmi jemná. Už po týdnu oceníte hladké končetiny. Pokud však máte na vašem těle hustší ochlupení, jako obvykle, může jít o hormonální nerovnováhu, proto byste se měli poradit s vaším lékařem.

ochlupeni4