Úvod RADY A TIPY Do života Několik druhů mužů, kteří přijdou do tvého života. Jednomu vy ses měla...

Několik druhů mužů, kteří přijdou do tvého života. Jednomu vy ses měla jistě vyvarovat. Kterého znáš ty?


A to vše bez důvodu … Pomocí druhých lidí můžete snadno vidět, co je ve vás.

Pokud jste pochopili smysl lidského života, tak se snadněji naučíte cítit lásku k němu, protože je zřejmé, že je člověk v mém životě – učitel. Nehledě na to, proč tento muž přišel do vašeho života.

Celý náš život je velká škola a jedním z předmětů je láska. Přes muže k nám jdou nejdůležitější a někdy velmi složité lekce, a také jedna specializace – láska a přijetí sebe sama.

 • Můžeme dát lásku jiné osobě, jen když ji vlastníme
 • Nemůžeme dát druhému člověku to, co sami nemáme
 • Váš muž je vaše zrcadlo, nezapomínejte na to! Odráží to, co         je ve vás.

 

 

Kdo je to slušný muž?

Nedávno jsem slyšela od ženy, že mám být připravena pečovat o slušného muže … Slyšíte se?

„Každý muž, který byl vámi přitahován, přitahuje se a bude se přitahovat, to je pro vás  slušný muž.“

Pojem „slušný“ je velmi relativní, protože každý je ho hoden. Zasloužíte si přesně to, co k sobě přitahujete.

 • Pokud vás přitahuje hlupák nebo maminčin mazlíček , to není ani dobré, ani špatné, je to prostě fakt. Fakt, který poukazuje, že jste ochotna přijímat do svého života tady a teď.
 • Muž, který přichází do vašeho života, zrcadlově promítá všechny vaše vnitřní problémy zvenčí. A vy můžete využívat tyto znalosti, podívat se na sebe novými očima.
 • Pokud do vašeho života přišel žárlivec , měli byste se naučit přesměrovat svou sexuální energii na tvořivost, protože žárlivý muž se neobjeví v životě ženy, u které je propracovaný problém s její sexualitou.
  Pokud do vašeho života přišel tyran , pak je čas naučit se naslouchat sama sebe. Ženy, žijící s tyrany – ženy, u kterých je zcela vymazáno pochopení, že je taková hranice a to je změnilo na oběti. Cítí se nešťastné, osamělé a všemi opuštěné. „Muž tyran, špatné počasí, a u druhých radost v životě, mě neobdarovali, je vidět, že takový je můj osud, trpět a trápit se.“ V souladu s tím, muž postaví ženu na místo svého chování, nebo naučí tuto ženu vážit si sebe, obnoví její strukturu osobnosti, vysvětlí program „oběti“, naučí stanovit si hranice a schopnost postavit se za sebe. Je potřeba aby oběť vyzkoušela silnou bolest, aby pochopila, že musí něco změnit ve svém životě.
 • Pokud přišel do vašeho života muž alkoholik nebo narkoman, on nepřišel z jednoduchého důvodu. Čemu vás naučí takový muž? Pojďme si představit, jak se chová žena v tomto páru: buď neustále „řeže“ jeho a tím samým v něm potlačuje jeho mužnost, nebo se nachází v roli „ubožačka“, které se v životě nedařilo. A muž pije, nejsou peněz, děti jsou lajdáci. Nepřetržitý smutek – zármutek. V důsledku toho, ji muž naučí první situaci – ženskosti, „signalizuje“ jí o tom, že v sobě zabila ženskost, nebo nějakou významnou část sebe, tak i on sebe zabíjí alkoholem / drogami, utíká od reality, nebo v opačné situaci – naučí ji milovat sebe sama, úctě k sobě, schopnost převzít odpovědnost za svůj život a události odehrávající se v něm.
 • Pokud je ve vašem životě – maminčin synáček , padavka, se slabou vůlí, bez zádový pán, je jasné, že patříte do skupiny žen, které nejsou schopny dát otěže do mužských rukou. A ano, dnes to budete popírat.
 • Pokud do vašeho života přišel člověk, který vás krmí sliby a sám se věčně „toulá“ s přáteli v různých městech / „0planetách“, který překrásně mluví a vy jste se zamilovali do jeho slohu a stylu, do jeho životních manýrů a trápíte se v žalu, „tak kdy se umoudří a budeme spolu žít v míru.“ Odpověď: „nikdy“. Takový člověk přišel do vašeho života, aby vám řekl, začněte si vážit sama sebe. Proč vás přesvědčuje, že se bude hrát podle vašich pravidel a vy jste připravena kdykoliv se přizpůsobit. Odešel na dva měsíce a vy ho znovu přijmete, protože vás zase omámil krásnými řečmi. Vůbec si vás neváží.

8dc9d2088f93647a213aeb7e9fd07962_783x0

 

 

 

Co znamená – „budu se snažit jen pro slušného muže?“

Měli byste se snažit, ne pro někoho, ale sama pro sebe, protože v sázce je váš vlastní vývoj. Snažíte se v každém vztahu jen pro sebe. Pokud do vašeho života přijde muž, upřímně se zeptejte sebe samé, jestli jste ho hodná.

A za jaké kvality já mohu očekávat prince na bílém koni? Také víte, že princ nebude s dívkou, která má množství komplexů, much a mánií. Všechno toto je třeba přepracovat. Vždyť lidé si nedělají řidičský průkaz pouze pro řízení Ferrari. Existuje taková věc – „stínová část člověka“ – to jsou vlastnosti, které si sami neuvědomujeme, nevidíme, nepřijímáme, ale jsou v nás a naše mysl je zahalena ve stínu. To znamená, že zrcadla jsou vpředu i vzadu.

Přímé zrcadlo

To je vlastnost, která nám na druhém vadí, ale nachází se v nás . Ale vy ji nevidíte, nechcete si ji všimnout. Například: muž je líný, leží na gauči a nic nedělá. Vás to přivádí do zuřivosti, to znamená, že taková lenost je i ve vás. Vy jste také líná, také si chcete lehnout, poležet si na pohovce a dívat do stropu, ale vy si to nemůžete dovolit, protože vás v dětství učili být silnou a ne jen tak se vyvalovat nebo jste to nikdy nedělali, žijete ve stresu a v nekonečném spěchu – práce, dům, děti, škola, pořádek atd. Co to znamená? To neznamená, že byste měli vše jen tak zanechat a lehnout si vedle manžela. „Ano, někde v hloubce jsem líná jako můj muž, možná ještě línější“ – dovolte, aby se to u vás projevilo: naplánujte si odpočinek, poležte si, zajděte na masáž, záměrně buďte líná a relaxujte.

b5576e9843afb37314b748f251fc14a8_783x0

 

 
Obrácené zrcadlo

To je vlastnost, která vás dráždí na muži. Podívejte se, jak je to u opačného pohlaví. například:

 • Muž – slaboch, znamená, že vy jste silná, mnoho jste si nabrali na           sebe a pro vás je třeba, naučit se být slabou.
 • Muž je nezodpovědný, znamená, že vy jste hyperzodpovědná, vše           kontrolujete a nemůžete se uvolnit, důvěřovat.
 • Muž je lhář – vy jste posedlá pravdou, stále potřebujete mít důvody         a potvrzení, není víra.
 • Muž je lakomý – vy jste příliš skoupá, především k sobě, skoupá na         lásku, emoce, čas, …

Chápete ten princip?

„Když si toto všechno uvědomíte, vy zaprvé přijměte tyto vlastnosti, nebo je začněte přijímat, a zadruhé, postavte se výše nad toto chápání, protože vy – jste více. Když si přiznáme tyto vlastnosti, muži se změní, nebo jejich chování nám přestane ubližovat. Obecně platí, že ve světě je vše uspořádané podle zrcadla. „

Pokud nejste spokojená se svým okolím, prací – především, nejste spokojená sama se sebou. Pak, pokud je všem kolem vás špatně, jsou smutní, mají deprese, to vše se odehrává i ve vašem nitru. Ale pokud jste obklopená milými, laskavými a dobrými lidmi, znamená to, že i vy jste taková. Je to všechno velmi jednoduché.

Pracujete na sobě – změní se svět kolem vás, i lidé! Toto vše se nepíše proto, abyste se cítili hrdinkami vítězství, ale abyste se cítili jako žena může změnit všechno svými přáními.

9067df261b308195cb161d855857b013_783x0-768x480

 

 
Už jste pochopili, na základě všech zkušeností, které nám přinášejí muži, je vrátit se k naší ženskosti. Protože u většiny žen jsou takové narušení (ve skutečnosti se jedná o nebezpečný virus, který se dědí u žen z generace na generaci):

 • Bereme mužskou energii, a leckterý muž vedle takové „železné lady“       si lehne, sedne, je nečinný, opíjí se nebo se někde toulá.
 • Nebo se nacházíme v pozici oběti a sténáme nad svým nelehkým             osudem, a muž vystupuje v roli domácího tyrana nebo páchá podlé         činy.

Ve skutečnosti, vše jde přes vesmír a ten se vás snaží umoudřit. Přes všechny tyto typy mužů, vesmír říká: „Buďte ženou! Naučte se milovat samu sebe, začněte si vážit života, vždyť vy jste sem nepřišla jen proto, abyste trpěla. Jste žena! Kde teče voda a přijetí muže? Kde je plamen vášně? Kde je teplo krbu? Kde je úcta a respekt k muži? Kde je moudrost? Kde je krása, něžnost, lehkost, radost? Kde je víra? Na, drž svého muže pod sebou – je to tvůj „trenažér“ pro rozvoj ženskosti, nauč se to, prosím.“

Ale my to neslyšíme, rozvádíme se s mužem a potkáváme nové a jsme opět tam, kde předtím, možná jsme na tom ještě hůře, a tak se dostáváme do začarovaného kruhu. Ano, bolí to, velmi bolí změnit samu sebe a ještě těžší je uvědomit si, že „Já“ přes svůj virový program ničím jen svůj život. Bolest je to co potřebujeme.

„Pochopila jsem to, když jsem začala růst a vyvíjet se. A bolest ve vztahu – je základním společníkem dvou dospělých partnerů, kteří budují vztah a chtějí založit rodinu.“

Vždy si zadávejte tyto otázky:

 • Čemu mě učí tato situace?
 • Proč se to stalo?
 • Co je třeba udělat pro sebe?

Tehdy získáte ne úbytek energie, ale získáte svůj život. Vždyť milovaný člověk, to není ten, se kterým si budete užívat 100% času. Milovaný člověk, to je ten, pro kterého jste ochotna překonávat těžkosti a změnit se. Ten, jehož přijímáte s úplností, ne částečně.
loading...

Kam dál?