Úvod RADY A TIPY Do života POZOR: TO, CO VIDÍTE, NEJSOU ŘEZNÉ RÁNY ANI ÚTOK ZVÍŘETE. JE TO...

POZOR: TO, CO VIDÍTE, NEJSOU ŘEZNÉ RÁNY ANI ÚTOK ZVÍŘETE. JE TO VĚC, KTEROU MÁ DOMA ZCELA KAŽDÝ A JE VELICE NEBEZPEČNÁ!


Jízda na motorce je sama o sobě velmi nebezpečná, jenže rány, které na sobě tento chlapec má, nejsou od motorky, ale od něčeho, co téměř každý z nás nosí denně u sebe.

sluchatka1


Bradley Willoughby, kterému je teprve 16 let je vášnivý motocyklista a aby se v tomto sportu ještě zdokonalil, skoky na motorce trénuje i u svých rodičů na farmě a při tom velmi rád poslouchá i hudbu, jak jinak než ze sluchátek.

Jednoho dne však při tréninku ztratil nad motorkou kontrolu a z motorky spadl na ostnatý drát, ve kterém uvízl a dokonce si zlomil i nohu. To by samo o sobě nebylo u motorkářů nic vážného, ​​ale sluchátka, které na sobě při pádu měl, se v momentě stala nebezpečnou zbraní.

sluchatka2

Tenký kabel od sluchátek se rázem proměnil v gilotinu a Bradley kvůli nim téměř přišel o hlavu. Naštěstí k této nehodě okamžitě přiběhli i Bradleyho rodiče, kteří mu poskytli první pomoc a zavolali záchranku.

Jen díky nim Bradley vážnou nehodu přežil a my tímto upozorňujeme na to, jak je nebezpečné během jízdy na motorce a také v autě mít v uších sluchátka. Nikdy nevíte, co se může během jízdy stát, navíc ani neslyšíte, co se kolem vás děje.


sluchatka3
loading...

Kam dál?