Nejlepší účesy pro ženy s kulatým obličejem po 40. roku života. Přirozené a jednoduché!


Vrstvený účes – první přikázání pro ženy s kulatým obličejem. Tyto účesy dokážou zvýraznit vaše oči, dodají vám příjemný výraz, uberou na věku a okouzlí!

1Nahlédněte na možnosti krátkých vlasů, které vypadají výborně i na šedé barvě vlasů.

 

 
Krátký, mírně rozcuchaný sestřih

Díky vzdušnému a zároveň křehkému střihu se zjemní kontury obličeje a vy na sebe získáte zcela nový pohled v zrcadle.
2

Vícevrstvý luxus
Takový účes je nejvhodnější pro ženy s hustými vlasy. Zároveň se však dá vytvořit pomocí speciálních přípravků na vlasy, ale výsledek stojí určitě za to! Vaše tvář se odkryje a oči rozzáří.

 

3

 

 
Bezstarostná hříva
Hodí se odvážným ženám s pevnou vůlí a také těm, které se nebojí upoutat pozornost. Prodlouží vám obličej a přirozeně omladí.

4

Vítr přeměny
Z tohoto účesu dýchá určitá dávka lehkomyslnosti! Pro ženy, které jsou unavené nekonečnými povinnostmi chtějí vyzkoušet něco nového a nebojí se. Najděte si dobrého kadeřníka, který dodá vašim vlasům hravost, ale bude brát v úvahu vaši osobnost.

5

 

 
Zimní třešeň
Asymetrie účesu dokáže zakrýt všechny nedokonalosti. Perfektně se hodí i ženám s šedými vlasy. Vzhled obličeje se zázračně změní i v případě, že vlasy budou o něco delší.

6

Posloupnost
Pokud máte ty správné rysy obličeje, doporučujeme, abyste se alespoň jednou pokusili vytvořit si takový účes. Výsledkem bude atraktivní vzhled hodící se i pro jemnější vlasy.

7

 

 
Efektivní pixie
Bezstarostný účes vypadá stylově a spolu s ním si zajistíte omlazující účinek.

8

Krátký bob
Jaké ženské! Mnoho žen si vybírá tento účes díky jeho jednoduchému provedení a péči.

9

Nezbednost
Chlapecký sestřih? To je to pravé! Mužské účesy u žen v pokročilejším věku jsou moderní. Nebojí se ukazovat, mají jasnou představu a nenapodobitelný styl. Je vidět, že i chlapecký střih vlasů může vypadat elegantně, pokud je v souladu s duší.

10