Úvod ZE ŽIVOTA Inspirace Nejlepší rodiče podle znamení zvěrokruhu. Podívejte se zdali jste mezi nimi i...

Nejlepší rodiče podle znamení zvěrokruhu. Podívejte se zdali jste mezi nimi i Vy?


Rodičovství – vzrušení a zodpovědnost. Fakt, že život malého človíčka závisí jen na vás, může nejen vystrašit, ale také naplnit očekáváním.

Na ramenou rodičů neleží jen odpovědnost za samotné dítě, ale i za to, jaký člověk z něj v budoucnu vyroste.

Astrologie rozlišuje speciální skupinu 5 znamení zvěrokruhu, které patří k těm zodpovědným a pečlivým rodičům. To však neznamená, že lidé narození v jiném znamení jsou špatnými rodiči.

Býk

První místo je věnováno pečlivým býkům. Oddaný partner, zodpovědný rodič, vždy praktický a šetrný člověk. Stabilita a harmonie jejich vnitřního světa se projeví i na jejich dětech.

Rak

Citlivost a soucit dělá z raků pozorných rodičů s ohledem na potřeby jejich dětí. Emocionalita tohoto znamení vytváří pevné vazby mezi členy celé rodiny.


Lev

Nesporné kvality krále džungle se přenášejí i na jejich potomky. Lev ví, jak používat svou mysl k řešení všech problémů, které mohou vzniknout. Mají skvělý smysl pro humor a veselá nálada jim pomáhá překonávat těžké chvíle se vztyčenou hlavou.

Váhy

Schopnost vah vybudovat si rozumné partnerství zajišťuje silné a zdravé manželství. Jejich děti budou vyrůstat v dobrém prostředí a také získají stejné množství pozornosti. Samota je pro váhy nepřijatelná a proto budou veškerou svou pozornost věnovat rodině.

Kozoroh

Bezchybná samoorganizace a disciplína jsou u nich vyvinuté, jako u nikoho jiného. Kozorohové se rádi na něco připravují předem a plány dělají do nejmenších detailů. Mají schopnost inteligentně rozdělit povinnosti a pravomoci. Byli by rádi, kdyby se tyto schopnosti přenesly i na jejich děti.

Pokud se v tomto seznamu nenachází vaše znamení, Netruchlete! Ve skutečnosti je nejdůležitější to, že své dítě milujete a rozumíte mu.

Brát ho takové, jaké je, může být někdy v skutku náročný úkol, ale ne nemožné! Netlačte na ně, nešetřete na nich pochvalou a vyrostou z nich silní a soběstační lidé.
loading...

Kam dál?