Nejlepší návod na to jak odstranit černé tečky jednou provždy!


Není člověk, který by neměl problémy s černými tečkami. Jak to tak bývá, tak na internetu je mnoho přípravků, které zaručují perfektní zaručení odstranění černých teček. Bohužel ale většina takových přípravků nefunguje. Černé tečky, v podstatě otevřené pupínky, se mohou objevit na jakékoliv části vašeho těla a je obzvlášť frustrující se s nimi potýkat.

 

 

Jak se jich zbavit?

Poradíme Vám jak se černých teček zbavit navždy. Pokud hledáte něco na odstranění vašich černých teček, zkuste některé z těchto úspěšných ošetření pro vyčištění vaší kůže a zastavení vzniku otravných tmavých teček. S některými velmi jednoduchými úpravami vašeho arzenálu pro péči o pleť, můžete mít čistou pokožku, kterou jste si vždycky přáli. Všechny tipy naleznete i s návodem níže.

 

1.) Nikdy si nevymačkávejte černé tečky. Používání vašich prstů k odstranění černých teček ve skutečnosti přidává vašim pórům více nečistot a bakterií, a zhoršuje to stav vaší kůže plné černých teček. Jakkoliv těžké to může být, vždy se vyvarujte dotýkání vaší kůže a odstraňování vašich černých teček silou.
nejlepsinavodycertec5


2.) Myjte si dvakrát denně obličej. Příčinou vzniku černých teček je špinavá pokožka. Mytím obličeje ráno i večer se ujistíte, že ta vaše bude čistá. Před mytím pokožky si vždy odstraňte veškerý makeup (pokud ho používáte). Po umytí obličeje pokračujte nanesením jemného hydratačního krému, abyste zabránili vaší pokožce v produkci nadbytečného mazu, který způsobuje černé tečky.

nejlepsinavodycertec4

3.) Použijte med a skořici. Med je přírodní antibiotikum, které vytahuje nečistoty z vašich otevřených pórů. Smíchejte lžíci medu s půl čajové lžičky skořice a použijte prsty k natření na vaší suchou pokožku. Vtírejte směs krouživými pohyby asi 3 minuty a opláchněte teplou vodou.

nejlepsinavodycertec3


4.) Vyzkoušejte masku z vaječných bílků. Vejce pomáhá stahovat póry a vytáhnout z nich nečistoty, zároveň vám dává hladkou, čistou pokožku. Odstraňte žloutky ze dvou vajíček a rozmažte bílky v tenké vrstvě na váš obličej. Nechte dvě minuty zaschnout a potom přidejte zbývající bílky ve druhé vrstvě. Masku nechte schnout dalších 10 až 15 minut, nebo dokud nebudou bílky hladké na dotek a nebudete cítit, že je vaše kůže stažená. Použijte teplou vodu na opláchnutí bílků z obličeje.

nejlepsinavodycertec2

 

5.) Nechte si udělat mikrodermabrazi. Je to speciální kosmetický proces, který pracuje se zvláštním kartáčkem a chemickým čističem, aby odstranil mrtvé buňky kůže. Bývá dostupná jen v kosmetických salonech a u dermatologů, ale některé drogérie nabízejí domácí verzi. Pro dosažení nejlepších výsledků podstupujte toto ošetření pravidelně.

6.) Nechte si ošetřit pleť. Přestože použití přístrojů na odstraňování černých teček na vlastní pěst může způsobit poškození vaší pleti, profesionální ošetření vám může přinést okamžité účinky. Zeptejte se vaší dermatoložky nebo kosmetičky na různá ošetření pleti, která nabízí, a rozhodněte se, které bude pro váš typ pleti nejvhodnější. Podstupování tohoto ošetření černých teček každé 2 až 4 týdny pomůže udržet vaší pleť stále čistou.

nejlepsinavodycertec1