Nejkrásnější holčička pochází z Ruska a má jen 6 let! Podívejte se na její fotky


Mladé modelky v dětském věku rozdělují lidi do dvou táborů. Někteří se neumí vynadívat na jejich krásu a nevinnost, ale jiní takový druh činnosti nepovažují za vhodné pro nezletilé dívky.

Negativním příkladem mladého modelingu byla 14-letá Ruska, která na prohlídce v Číně vyhořela. Selhalo její více orgánů a šance na záchranu byla nulová.

Navzdory všem těmto podobným případům existují rodiče, kteří navzdory hrozbám a rizikům se pokoušejí propagovat své talentované děti, jen aby jim zajistily světlou budoucnost. Dnes vám představíme mladé holčička z Ruska, které okamžitě dobylo svět modelingu, když ji uvidíte, hned pochopíte důvod.

Toto je Anastázia Kňazeva a má jen 6 let. Je nemožné, aby na sebe neupriamila pozornost – její křišťálově-modré oči jsou jednoduše fascinující. Není divu, že Anastázii prohlásili za nejkrásnější dívka na světě.

Na sociální síti Instagram má svůj vlastní profil, který spravuje její matka. Pod její fotkami se nacházejí tisíce komentářů, v nichž lidé vyzdvihují krásu tohoto děvčátka.


I navzdory svému mladému věku se jí už podařilo podepsat smlouvy se světovými módními značkami jako Gucci, Burberry, Noble People a jiné.

POKRAČOVÁNÍ NA DALŠÍ STRÁNCE ➔