Úvod ZDRAVÍ Rady Nejefektivnější způsoby, jak snížit dítěti horečku bez léků za méně, než pět...

Nejefektivnější způsoby, jak snížit dítěti horečku bez léků za méně, než pět minut!


Pro každého rodiče je velmi stresující a bolestivé vidět, jak jeho dítě trpí. Má vysokou teplotu a celé hoří.

Studie ale ukazují, že není se čeho bát, když vaše dítě trpí horečkou. Horečka je způsob jakým bojuje organismus s nemocí nebo infekcí. Pokud se horečka zhorší, vaše dítě začne hořet, ale to je přirozené a máme tu hned několik způsob jak si s tím poradit.

dite1

 

 
Musíte mít však na paměti, že pokud tato horečka trvá několik dní, okamžitě jděte za pediatrem!

Navštivte okamžitě lékaře, pokud je Vaše dítě mladší než tři měsíce a má horečku! Vždy zavolat lékaře pro dítě, které má 3 až 5 měsíců, pokud teplota dítěte dosahuje 38 a více!

Strouhaný brambor

Brambor umyjete a oloupete. Poté, co je brambor důkladně umyté a oloupaný dejte ho do ponožky vašeho malého. Brambor mu sníží horečku a vaše dítě se bude cítit mnohem lépe.

Brandy s vodou

V malém sklenici musíte zředit brandy s vodou ve stejném poměru 1: 1. Pak tuto směs namočíte do gázy. Tu pak pořádně vyždímáte a vložíte ji do ponožek vaší ratolesti.

Studená houbička na čele

dite2

 

 
Toto je velmi užitečný a účinný prostředek jak snížit vysokou horečku. Přidejte studenou houbičku na čelo vašeho dítěte zatímco spí nebo odpočívá. S výsledky budete spokojená.

Dejte svému dítěti vlažnou koupel

Používejte vlažnou vodu na osvěžení vašeho malého abyste tak mohli srazit jeho teplotu. Je to užitečná metoda protože odpařování vody z kůže ochladí tělo a teplotu srazí na kolena.

Můžete použít ventilátor

Udržujte ventilátor na nízkou úroveň a nastavte jej tak, aby mohl vzduch cirkulovat kolem vašeho dítěte. Nenechte ho rovnou před něj!

Dodejte svému dítěti dostatek klidu a tekutin

Vaše dítě by mělo přijmout mnoho studených jídel a nápojů, aby se jejich vnitřní teplota mohla upravit.

Zbavte jejich zbytečným vrstvám oblečení

Všechny přebytečné kusy oblečení jim dejte pryč, aby mohlo vaše dítě přijít o vnitřní tělesné teplo. Pokud se vaše dítě třese dejte jí pouze lehkou deku a ta ji zahřeje.

Udržujte vaše dítě na chladném místě

Zdržujte se jen tam a pokud se vaše dítě vybere ven a bude horko, nechte ho ve stínu.