Nejefektivnější způsoby, jak snížit dítěti horečku bez léků za méně, než 5 minut!


Pro každého rodiče je velmi stresující a bolestivé vidět, jak jeho dítě trpí. Má vysokou teplotu a celé hoří ale studie ukazují, že pokud je vaše dítě zdravé není se čeho bát, když vaše dítě trpí horečkou.

Horečka je způsob jakým bojuje organizmus s nemocí nebo infekcí. Pokud se horečka zhorší, vaše dítě začne hořet ale to je přirozené a máme tu hned několik způsob jak si s tím poradit. Musíte mít však na paměti, že pokud tato horečka trvá několik dní, okamžitě jděte za pediatrem!

3

Navštivte okamžitě lékaře, pokud je Vaše dítě mladší než tři měsíce a má horečku! Vždy zavolat lékaře pro dítě, které má 3 až 5 měsíců, pokud teplota dítěte dosahuje 38 a více!

Strouhaný brambor

Brambor umyjete a oloupete. Poté, co je brambora důkladně umyté a oloupaný dejte ho do ponožky vašeho malého. Brambora mu sníží horečku a vaše dítě se bude cítit mnohem lépe.

Brandy s vodou

V malém sklenici musíte zředit brandy s vodou ve stejném poměru 1: 1. Potom tuto směs namočíte do gázy. Tu pak pořádně vyždímáte a vložíte ji do ponožek vaší ratolesti.

 

 

Studená houbička na čele

Toto je velmi užitečný a účinný prostředek jak snížit vysokou horečku. Přidejte studenou houbičku na čelo vašeho dítěte zatímco spí nebo odpočívá. S výsledky budete spokojená.

Vlažná koupel

Používejte vlažnou vodu k osvěžení vašeho malého abyste tak mohli srazit jeho teplotu. Je to užitečná metoda protože odpařování vody z kůže ochladí tělo a teplotu srazí na kolena.

Ventilátor

Udržujte ventilátor na nízkou úroveň a nastavte ho tak, aby mohl vzduch cirkulovat kolem vašeho dítěte. Nenechte ho rovnou na něj!

Klid a tekutiny

Vaše dítě by mělo přijmout mnoho studených jídel a nápojů, aby se jejich vnitřní teplota mohla upravit.

Zbytečným vrstvy oblečení

Všechny přebytečné kusy oblečení jim dejte pryč, aby mohlo vaše dítě přijít o vnitřní tělesné teplo. Pokud se vaše dítě třese dejte jí pouze lehkou deku a ta ji zahřeje.

Chladné místo

Zdržujte se jen tam a pokud se vaše dítě vybere ven a bude horko, nechte ho ve stínu.

baby-1158889_960_720-768x576