Neignorujte bolest v těchto částech svého těla – může vás stát život


Bolest je běžným signálem toho, že vaše tělo něco trápí resp. prožívá určité potíže. Základní instinktem a první věcí, která člověku napadne je sáhnutí po lécích proti bolesti. Ignorování bolesti je však horším krokem. Je to jako kdybyste ignorovali hrůzostrašné výkřiky o pomoc, které se hnali ulicí. Pokud vás začne trápit bolest některé části těla, je čas to začít řešit – přímo nutnost.

bolesttela1
Srdce
Když pociťujete bolest na hrudi, rameni a nebo dokonce v horní části zad, měli byste zvážit kontrolu u lékaře.

Plíce a bránice
Pokud vás trápí bolest v krku a nebo horní části ramen, dejte si zkontrolovat plíce a bránici. Zároveň se poraďte s lékařem na případné léčbě

 

Játra a žlučník
Bolest v oblasti jater a žlučníku indikuje problém s tím místem. Buďte velice opatrní na to co jíte a zajděte si co nejdříve k lékaři.

Žaludek
Bolest v oblasti břicha a zadní části pravděpodobně signalizuje těžkosti s žaludkem. Statisticky víc než 50% pacientů s bolestí břicha trpí na chronickou pankreatitídu.
Tento stav neignorujte.

Tlusté střevo
Bolest v pravé části podbříšku může znamenat, že je cosi v nepořádku s tlustým střevem. Pokud vás trápí bolest v pravé části oblasti břicha, něco není v pořádku s tlustým střevem.

Tenké střevo
Pulzující bolest v oblasti pupku indikuje nepříjemnosti s tenkým střevem Měli byste si nechat zkontrolovat jeho správnou funkci.

Ledviny
Někdy to trvá delší dobu diagnostikovat problémy s ledvinami. Bolest postihuje větší oblast od spodní části zad, břicha, pánve a stehen.

Močový měchýř
Bolest vždy postihuje dolní část vaší pánve, přední i zadní stranu. Bolest v těchto bodech naznačuje, že něco není v pořádku s močovým měchýřem.

Vaječníky
Zápal vaječníků způsobuje silné bolesti v oblasti kde se nacházejí. Postupně se šíří do přední části břicha a okolí boků. Nikdy neignorujte tyto příznaky a tuto bolest!