Úvod KRÁSA A MÓDA Návod jak si opticky zvětšit malá naďra. Opravdu to funguje!

Návod jak si opticky zvětšit malá naďra. Opravdu to funguje!


Každá žena by měla být spokojená se svým tělem. Ovšem mnoho žen to tak nemá. Pokud právě vy patříte k těm co nejsou spokojeny se svým poprsím přečtěte si tento článek.

1) Snažte se správně držet tělo, i to vám pomůže na optickém zvětšení prsou.
zvetsitnadr2

Vyzkoušejte si to třeba před zrcadlem podívejte se v jakém postoji jsou prsa nejvýraznější. Pokuste se držet rovnou linii s rameny, boky a koleny. Pokud to dokážete hned budete vypadat štíhlejší a vyšší.

2) Trénujte správné držení těla.
zvetsitnadr3

Tím to způsobem dosáhnete nejrychlejšího a nejlevnějšího držení těla. Pro toto je důležitá svalová pamět, pak budete tělo držet v té správné poloze aniž jste to věděla.

3) Posilování horních svalů.
zvetsitnadr4

Msuíte zvětšit svaly pod vašimi prsy, pak se budou zdát větší a kulatější. Dosáhnete toho například pravidelnými kliky. Samozřejmě existuje i mnoho cviků s činkami.

4) Pas.
zvetsitnadr5

Pokud budete mít štíhlý a pevný pas, budou vaše prsa v kontrastu s ním vypadat větší. Na toto je dobrá jóga nebo pilatek. Nezapomínejte na to, že když hubená menší se vám i poprsí a při tvarování pásu budete hubnout.

5) Zvětšovací podprsenky.
zvetsitnadr6

Většina žen nosí špatnou velikost podprsenky. Velká podprsenka vám k optickému zvětšení rozhodně nepomůže, spíše naopak. Nejlepší pro toto zvětšení je malá podprsenka, která tlačí prsa vzhůru.

6) Způsob nošení podprsenky.
zvetsitnadr7

Stáhněte si ramínka z paží, předkloňte se tak aby prsa propadly dopředu a pak si podprsenku upravte tak aby vám na prsou seděla. Upravte si délku ramínek podle své potřeby tak jak vám to je nejpohodlnější.

7) Druhy oblečení.

Různé vzory a barvy ovlivňují vaše proporce. Doporučujeme nosit tmavé kalhoty a topy s horizontálním střihem.
loading...

Kam dál?