Návod jak si opticky zvětšit malá naďra. Opravdu to funguje!


Každá žena by měla být spokojená se svým tělem. Ovšem mnoho žen to tak nemá. Pokud právě vy patříte k těm co nejsou spokojeny se svým poprsím přečtěte si tento článek.

1) Snažte se správně držet tělo, i to vám pomůže na optickém zvětšení prsou.
zvetsitnadr2

Vyzkoušejte si to třeba před zrcadlem podívejte se v jakém postoji jsou prsa nejvýraznější. Pokuste se držet rovnou linii s rameny, boky a koleny. Pokud to dokážete hned budete vypadat štíhlejší a vyšší.

2) Trénujte správné držení těla.
zvetsitnadr3

Tím to způsobem dosáhnete nejrychlejšího a nejlevnějšího držení těla. Pro toto je důležitá svalová pamět, pak budete tělo držet v té správné poloze aniž jste to věděla.

3) Posilování horních svalů.
zvetsitnadr4

Msuíte zvětšit svaly pod vašimi prsy, pak se budou zdát větší a kulatější. Dosáhnete toho například pravidelnými kliky. Samozřejmě existuje i mnoho cviků s činkami.

4) Pas.
zvetsitnadr5

Pokud budete mít štíhlý a pevný pas, budou vaše prsa v kontrastu s ním vypadat větší. Na toto je dobrá jóga nebo pilatek. Nezapomínejte na to, že když hubená menší se vám i poprsí a při tvarování pásu budete hubnout.

5) Zvětšovací podprsenky.
zvetsitnadr6

Většina žen nosí špatnou velikost podprsenky. Velká podprsenka vám k optickému zvětšení rozhodně nepomůže, spíše naopak. Nejlepší pro toto zvětšení je malá podprsenka, která tlačí prsa vzhůru.

6) Způsob nošení podprsenky.
zvetsitnadr7

Stáhněte si ramínka z paží, předkloňte se tak aby prsa propadly dopředu a pak si podprsenku upravte tak aby vám na prsou seděla. Upravte si délku ramínek podle své potřeby tak jak vám to je nejpohodlnější.

7) Druhy oblečení.

Různé vzory a barvy ovlivňují vaše proporce. Doporučujeme nosit tmavé kalhoty a topy s horizontálním střihem.