Úvod ZDRAVÍ Rady Napadlo by Vás někdy, dát si kousek cibule do ucha? Dnes Vám...

Napadlo by Vás někdy, dát si kousek cibule do ucha? Dnes Vám poradíme, k čemu všemu je dobré cibuli použít!


Zní to možná neuvěřitelně, ale cibule v uchu je skvělý pomocník v případě řady infekcí. Co více, jedná se o zcela přírodní cestu! Bolí-li Vás tedy uši, vyzkoušejte si nejprve ukrojit malý kousek cibule, který aplikujte dovnitř ucha a uvidíte, že i bez chemikálií si takto jednoduše poradíte.

Cibule je jako česnek zkrátka zázrak přírody! Poradí si totiž s velkou řadou zdravotních problémů a nemocí, které Vás mohou trápit. Dnes Vám proto prozradíme, k čemu všemu můžete cibuli použít!

Proti kašli!

Cibule je dokonalý pomocník v boji proti kašli! Úplně postačí, když si ji nakrájíte na kroužky do nějaké uzavíratelné nádoby a posypete hnědým cukrem. Takovouto směs pak už jen nechte ideálně přes noc odstát, tak aby cibule mohla pustit šťávu. Pak už si jen stačí vychutnat její zdravotní účinky!


Proti horečce!

Trpí Vaše ratolesti horečkou? Pak vyzkoušejte tento přírodní způsob léčby! Stačí, když vložíte plátek cibule do ponožky na chodidlo. Na čelo projistotu ještě přiložte gázu navhlčenou vinným octem a uvidíte, že horečka bude raz dva pryč.

Proti rýmě!

Trpíte často rýmou? Zejména pak v zimním období? Cibule z Vašeho těla rýmu rychle vyžene! Bude Vám bohatě stačit, když si z ní uděláte čistý odvar, případně ji sníte rovnou syrovou, pokud to zvládnete.


Proti infekci ucha!

Jak už bylo řečeno výše, pokud máte v uchu nějakou tu infekci, pak nikdy nezapomínejte na blahodárné účinky cibule, která „vytáhne“ všechno špatné!

Máte něco v oku?

Pak použijte cibuli! Stačí, když ji nakrájíte nadrobno. Jak už jste asi během svého života mohli zjistit, zpravidla platí, že když krájíte cibuli, tak pláčete, že? Dostane-li se tedy něco do Vašeho oka, není snazší způsob, jak to vyplavit pryč, než pláčem.

 

Zranili jste se a krvácíte?

Zní to možná neuvěřitelně, ale v případě, že se říznete a krvácíte, tak nemusíte hledat náplast! Nejprve si dojděte do kuchyně, kde si ukrojte plátek cibule a ten aplikujte na očištěnou řeznou ránu. Garantujeme Vám, že cibule zastaví krvácení a celkově urychlí i proces hojení.

Byli jste zrovna na operaci?

Pak na pozůstalé jizvy použijte cibuli! Funguje lépe, než kdejaké krémy! Minimalizuje jak odstín jizvy, tak její velikost.

Máte v těle nějaký ten zánět?

Skvěle Vám poslouží cibulová pasta, která je řešením snad na všechno, co Vás trápí! Od infekcí přes popáleniny až po štípance.


Jak na to?

  1. Nejprve přiveďte k varu mléko, které poté nalijte na kus chleba.
  2. Na namočený chléb nastrouhejte cibuli a vše rozmixujte.
  3. Na očištěnou oblast pak už jen aplikujte připravenou směs.
  4. Pastu byste měli nechat působit přibližně 2 až 2,5 hodiny.
  5. Jakmile pasta ztvrdne, můžete ji opatrně vodou umýt a dle potřeby aplikovat znovu.

Nezapomeňte dát ,,To se mi líbí,,
loading...

Kam dál?