Úvod ZE ŽIVOTA Inspirace Na zemi nejste poprvé: 8 ukazatelů, že je vaše duše reinkarnovaná

Na zemi nejste poprvé: 8 ukazatelů, že je vaše duše reinkarnovaná


Reinkarnace doslovně znamená „stát se znovu tělem.“ Některá náboženství, obzvláště hinduismus, věří, že po smrti se duše přesune do jiné životní formy. I když si nemůžeme být nikdy jisti tím, co se stane až zemřete, mnozí z vás mají někdy pocit, jako byste před vaším narozením, už něco zažili.

Pokud jste někdy přemýšleli, jestli jste tady už někdy žili, můžete použít tyto ukazatele, které vám pomohou odhalit pravdu.

reinkarnace2

Přečtěte si 10 znaků reinkarnované duše:

1. Má silnou intuici
Lidé, kteří jsou převtělení, umí mnoho věcí dříve, než my ostatní. Mohou jít hluboko ke znalostem skrytým před veřejností a dokážou vnímat události dříve než nastanou. Intuice duše má spojení s jinými rozměry světa a má schopnost mluvit s lidmi z jiných planet a galaxií. Takový lidé s převtělenou duší tráví hodně času v klidu, přemýšlením nad informacemi, které byly dány a snaží se najít smysl všeho kolem nich.

2. Velmi často zažívá déjà vu
Pokud jste převtělení, můžete mít pocit, že některé události se vám již dříve staly. Například, pokud se vyberete na výlet a máte pocit, že jste již takovými cestami procházeli, je téměř jisté, že to tak i opravdu bylo, ale byli jste v jiném těle a v jiném čase. Některé osoby, místa nebo události se mohou zdát povědomé, i když si nepamatujete moment setkání.

reinkarnace1

 

3. Je příliš citlivá
Reinkarnovaný duše má vysoký stupeň citlivosti a empatie. Má pocit, že její životní poslání je pomoci přinést světu mír a uzdravit planetu. Má velmi těžké období svého života, protože je plná melancholie. Empatičtí lidé nenávidí pobyt v přeplněných a hlučných místech. Snaží se jim vyhnout.

4. Má pocit, že sem nepatří
Reinkarnovaný duše se snaží najít své místo zde na Zemi. Hledá svůj domov, ale nelze ho najít. Má pocit, že je mimozemšťan a vše co dělá je jen to, že sleduje v rozpacích lidí, kteří prožívají svůj každodenní život. Zdá se, že nemohou pochopit, proč a jak se sem dostali. Raději tráví čas o samotě pod hvězdami, uvažoval o životě.

reinkarnace4

5. Má silné nutkání navštívit vzdálená místa
Má v sobě vzpomínky na bydlení v určité zemi nebo na nějaké město v minulém životě. Proto takový lidé mají nenasytnou touhu jít tam znovu. Duše má potulné boty a vše se pro ni točí kolem srdce, protože každé místo se jí spojuje s láskou k němu. Neváhejte se ponořit do nové země nebo způsobu života. Můžete si odnést cenné poznatky o sobě a o své duši.

6.Miluje hluboké konverzace
Konverzace o vesmíru, vědě, historii, filozofii, umění či přírodě. To vše je pro reinkarnovanou duši nesmírné potěšení. Taková duše nesnáší drby, rozhovory o práci či módě. To vše je příliš povrchní.

reinkarnace5

7. Touží po samotě
Cítíte se být frustrovaný v době, kde se žije rychlým tempem a povrchním životem. Jednoduše potřebujete nějaký čas a prostor, abyste si dobili energii a přemýšleli. Pravděpodobně, pokud takovou duši máte, snažíte se v přírodě strávit co nejvíce času. Vzdáleni od techniky a ostatních lidí.

reinkarnace3

8. Má reálné obavy
Vaše obavy často poukazují na špatné věci, které se mohly stát ve vaší předchozí inkarnaci. Například strach z vody by mohl znamenat, že jste se v minulém životě utopili. Strach z požáru může znamenat, že jste zemřeli při požáru.
loading...

Kam dál?