Na vyčnívající bradavice, vyrážky a znaménka na pokožce mi pomohl tento přírodní recept. Dnes už s nimi problémy nemám


Bradavice, kuří oka, výrůstky na kůži. To vše jsou nepříjemnosti, se kterými se potkává příliš mnoho lidí. Kdyby každý, komu něco na těle vyrůstá, chodil ke kožnímu lékaři, nestíhali chodit ani spát. Bradavice a kožní výrůstky se však dají snadno odstranit.

bradavice1

 

 
Pokud vám lékař potvrdil, že vaše bradavice nebo výrůstek na kůži není nic medicínsky závažné, můžete s čistým svědomím odjet domů a přemýšlet, jak se té potvory zbavit. Nechcete podstupovat chirurgický zákrok, ale bradavice je nevzhledná a vadí vám? Pojďte se podívat, co jí pomůže zmizet.

Zdravotně vám sice neublíží, umí však potrápit vaše sebevědomí. Kdo by se už jen chtěl dobrovolně procházet s výrůstkem na obličeji nebo odhalovat ty části těla, kde se něco podobného nachází? Lidé nemají rádi takový pohled a mnozí jsou natolik neslušní, že nad vámi ještě i znechuceně pokrčí nos. Na bradavice existuje množství chemických kosmetických přípravků. Při kožních výrůstků je však lepší se takovým přípravkem vyhýbat, protože na vaši beztak citlivou kůži mohou mít neblahé účinky. Nejlepší je přírodní metoda a tato je opravdu osvědčená. Pokud jste ji ještě neznali, měli byste vědět, že ve světě není žádnou novinkou. Lidé ji používají celá staletí a přináší spokojenost a navrací sebevědomí mnohým těm, kteří kdysi bojovali s kožními nepříjemnostmi.

Budete potřebovat:

jablečný ocet

mýdlo

vatové tampony

teplou vodu

bavlněný ručník

postup:

Postižené místo si důkladně omyjte mýdlem a teplou vodou. Kůži osušte jemným přikládáním ručníku. Jde o to, aby se postižené místo vzrušování ještě před aplikací kyseliny octové.

Vatový tampon nebo vatový chomáč namočte do teplé vody a uvádějte jej na bradavici či výrůstek přibližně na 10 minut. Výrůstek se trochu zvláční, což zaručuje lepší spolupráci při dalším kroku.

Když jste odstranili vatový tampon s vodou, namočte další vatový tampon do jablečného octa a nešetřete. Přiložte na kožní výrůstek a nechte působit při středně silném tlaku alespoň dalších 10 minut.

Místo si opláchněte teplou vodou a osušte. Po aplikaci octa můžete cítit mírné podráždění pokožky, po chvíli by však mělo zmizet.

bradavice2

 

 
Tuto proceduru opakujte každý den, až dokud bradavice nebo kožní výrůstek sám neodpadne. Pozor! Nikdy bradavici netrhejte, i když už budete vidět, že se začíná odlupovat. Mohli byste si vydělat na nepěkné jizvičky. Kůže musí výrůstek pustit sama. Takže pokud se stane, že výrůstek se vám začne pomalu odlupovat a pohybuje se vám na postiženém místě, raději ho zalepte náplastí a čekejte.

bradavice3

 

 
Nečekejte, že bradavice odpadne za pár dní. Obvykle tato procedura trvá i několik týdnů. Důležité je nezanedbat pravidelnost. Ocet bradavici pomalu rozleptává a „vypaluje“ z místa na kůži. Tento proces trvá dlouho, ale má to své výhody. Kdyby bradavice odpadla hned, kůže by neměla dostatek času přirozeně se zacelit, což by mělo za následek nepěkné jizvy.

bradavice4

 

 
Když vám bradavice postupně opadne, nelekejte se, pokud vám na místě zůstane červená strup. I ta musí sama zmizet, proto ji v žádném případě neškrábejte ani neodlupujte.

bradavicecharlotte-in-anglie-blog-How to Remove a Mole with Apple Cider Vinegar (ACV) at Home-03
charlotteinengland.com
Výsledek je zaručen a budete jím opravdu mile překvapeni. Jak se říká, trpělivost růže přináší.

bradavice5

 

 
Pokud se trápíte, proč se bradavice vyhazují na těle právě vám, zpomalte. Nejčastější příčinou tohoto kožního onemocnění jsou HPV viry, které se přenášejí na člověka kapénkovou infekcí, případně intimním stykem. Většina z nich je neškodná, zejména pokud mluvíme o těch, které způsobují kožní výrůstky.

Kožní výrůstky mohou být různě velké a každý z nich může mít jinou konzistenci. Pokud se lépe kouknete, možná uvidíte, že právě vaše bradavice je jakoby na stopce a tak připomíná hříbky, které někdy nacházíme v lese vyrůstat ze stromové kůry. A naopak, možná máte právě takovou, která na vaší kůži jen sedí a tváří se, jako by tam ani nebyla. Na dotek však může i trochu bolet.

bradavice6

Bradavice byste si neměli zbytečné chytat ani dráždit. Některé si můžete častým chytáním a třením roznést i na jiná místa na vašem těle. A máte o problém navíc. Rovněž je důležité nedráždit výrůstky oblečením nebo šperky. Pokud máte bradavici na krku a v jeho okolí, rozhodne se rozlučte s řetízkem. Alespoň do té doby, dokud se bradavice nebo výrůstky nezbavíte. Pokud máte bradavice v podpaží nebo v intimních oblastech, dávejte si pozor na holení těchto míst. Přílišné drát kožních výrůstků může vést k bujení buněk a tím i k rakovině.

Setkali jste se s takovým onemocněním i vy nebo se vaší rodině úspěšně vyhnulo? Dejte nám vědět v komentářích.